Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

emmers

Drejt Inter-Chelsea: eshte Emmers. Ne sulm nga minuta e pare Martinez, mbrojtja dhe mesfusha…

28/07/2018, 12:43 |

Interi sonte luan miqesoren e pare ne kuader te International Champions Cup.

Dhe kundershtari i zikalterve do te jete Chelsea i Maurizio Sarri me ndeshjen qe do te luhet ne Allianz Riviera ne Nice.

Keshtu sonte, sic raporton Tuttosport, Luciano … Read More

Inter shet te rinjte por edhe i promovon. Emmers, sa shume oferta por qendron ne Milano?

22/06/2018, 18:04 |

Xian Emmers eshte nje nga lojtaret e rinje me premtues te Interit, por edhe nga me te kerkuarit ne merkato.

Belgu vleresohet shume nga Luciano Spalletti dhe nese do te qendronte ne Milano atehere do te behej pjese e skuadres … Read More

CdS – Radu-Valietti largohen per 13 milione. Salcedo-Serpe te Interi, Emmers dhe Pinamonti…

15/06/2018, 16:35 |

Radu dhe Valietti te Genoa per nje total prej gati 13 milione euro dhe me te drejte ri-blerje.

Kete konfirmon gazeta romane Corriere dello Sport qe pastaj thekson perfshirjen ne tratative edhe te kartoneve te Eddy Salcedo dhe Laurens Serpe … Read More

Merkato, Chievo flet me Interin per Puscas dhe pelqehet Emmers. Sassuolo sot…

06/06/2018, 22:59 |

Piero Ausilio gjate ketyre diteve do te kerkoj qe te shes disa nga lojtaret e rinje qe jane ne pronesine e klubit.

Ne mesin e shume te rinjeve nga te cilet Interi synon te mbledh shumen e nevojshme per plusvalencat … Read More

Emmers tek Inter, pune e kryer: detajet…

12/04/2015, 20:04 |

Inter punon me te rinjte ne prag te sezonit te ardhshem, dhe shikon akoma ne Belgjike.

Ne fakt, eshte gjithcka e kryer per transferimin e Xian Emmers, nje mesfushor i Genk, klasi ’99. Konsiderohet si nje nga … Read More