Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

empoli-inter

Sky – Empoli-Inter, Mancini deshiron tre piket. Podolski titullar, Shaqiri…

15/01/2015, 19:50 |

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per SkySport24, Mancini deshiron tre piket ne Empoli. Tekniku Italian beson shume tek fitorja e djemve te tij sepse objektivi i tij eshte vazhdueshmeria e skuadres dhe rritja e vetebesimit te grupit.

Read More

SKY – Empoli-Inter, Mancini deshiron tre piket. Podolski titullar, Shaqiri…

15/01/2015, 19:50 |

Sic raporton Massimiliano Nebuloni nga Sky Sport 24, Mancini deshiron tre pike kunder Empolit, tekniku llogarit ne kete koncept sepse per te rritur dhe per te treguar autostimulimin e grupit duhet vazhdimesi.

“Inter nuk fiton tre … Read More