Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Eredivise

Vilhena nje hap larg: Ausilio i ka dhene tashme ultimatum. Nderkohe kater skuadra…

30/05/2016, 9:56 |

Pas Erkin dhe Banega, Interi eshte nje hap larg edhe nga Vilhena.

Kete gje e tregon Corriere dello Sport. Pavarsisht frazave te agjentit i cili ka thene gjate fundjaves “Tonny ka 7 oferta dhe do te … Read More

Inter, cfare sulmi: Ausilio ka fluturuar ne Hollande, pritet te mbyllet per Bruma

14/05/2016, 8:20 |

Inter ka gjetur goditjen e pare per sezonin e ardhshem? Ndoshta, duke pare qe Piero Ausilio ka fluturuar ne Hollande per te siguruar sherbimet e Bruma. Kete gje shkruan sot e perditshmja Italiane Corriere dello Sport, e cila … Read More