Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Erick Thohir

Inter, te duan dy miliardere kinez: ja planet e tyre. Massimo Moratti…

10/04/2016, 14:50 |

Inter duhet te percaktoj te ardhmen e saj, jo vetem te skuadres se Mancinit, por edhe te klubit. Corriere dello Sport flet pikerisht per kete ne nje artikul te Xavier Jacobellit ku shpjegohet qe neser ne zyre te klubit do … Read More

Kontakte te shpeshta mes Thohir dhe nje grupi kinez: detajet

03/04/2016, 0:19 |

Perderisa skuadra kerkon te rekuperoj pike ndaj Romes ne luften per vendin e trete, nga pikepamja e klubit per Interit mund te kete lajme te mira shume shpejt.

Sic raporton Sky Sport, ne javet e fundit … Read More

Erick Thohir ne Milano gjate pasdites, neser vizite ne Appiano: agjenda e manjatit

01/04/2016, 14:00 |

“Erick Thohir do te arrij sot pasdite ne Milano”, kete raporton Gazzetta dello Sport ne versionin e saj online.

“Presidenti i Interit do te kete nje fundjave te dendur me takime. Neser ne mengjes do te … Read More

Thohir, enderra quhet Juan Mata: ne Angli shohin nje aleat per zikalterit

25/03/2016, 17:40 |

Inter dhe Manchester United mund t’i japin jete disa shkembimeve interesante te merkatos se veres.

Ka nje lojtar qe i pelqen zikalterve dhe eshte Juan Mata, qe mund te perfshihet ne disa tratativa me Interin. Shtypi anglez thote … Read More

Sky – Thohir ne Itali, tjeter takim me Mancinin. Klubi deshiron…

09/03/2016, 23:16 |

Erick Thohir kthehet ne Itali dhe, edhe pse flet shpesh me teknikun, mund te takohet akoma edhe nje here me Mancini qe ka kontraten ne skadence ne 2017.

Do te jene dite te rendesishme per te kuptuar … Read More

Thohir arrin marreveshje me Gardinin, do te jete menaxheri gjeneral i ri i Interit. Ai do te…

18/02/2016, 21:26 |

Per nje Inter qe ne fushe vuan te gjej rezultatet, arrijne te reja te rendesishme sa i perket klubit.

Sot ka pasur nje takim mes Erick Thohir dhe Giovanni Gardini, aktualisht drejtor gjeneral i Hellas Verona. Te dy kane arritur nje marreveshje dhe … Read More

Sky – Thohir i kupton veshtiresite e skuadres, por eshte i kenaqur per…

12/02/2016, 21:39 |

Silvia Vallini, direkt nga Appiano Gentile, ka folur per Sky Sport 24 per ndeshjen e fundjaves ndermjet Fiorentines dhe Interit qe do te luhet ne oren 20:45 te dielen.

 Ne ate ndeshje do te jete prezent edhe Erick … Read More

GdS – Mancini-Thohir, gati takimi: Toure, Motta dhe…

15/05/2015, 12:52 |

Me shumë mundësi (por jo e sigurt), Erick Thohir do të kthehet në Itali për ndeshjen Inter-Juventus. Vizita presidenciale do të shfrytëzohet nga Roberto Mancini për të bërë gati strategjinë e merkatos. Këto janë kërkesat e trajnerit sipas … Read More

GdS – Thohir ofron 28 milionë dhe sfidon Juventusin dhe Milanin. Zanetti dëshiron ta bind bashkëkombasin e tij

08/05/2015, 10:37 |

“Luftë” e jashtëzakonshme për Paulo Dybalan. Në betejë janë Inter, Juventus dhe Milan. Berlusconi tashmë e ka bërë propozimin e tij te Zamparini, Juventus gjithashtu ka ofruar rreth 30 milionë në një takim sekret me presidentin e Palermos, … Read More

Thohir: “Interi në majë me Mancinin, do t’i arrij skuadra e dëshiruar shumë shpejt. Toure…”

24/04/2015, 13:20 |

“Asnjëri nga ne nuk është i kënaqur me mënyrën sesi kanë shkuar gjërat. Humbja është e rëndë, vuajnë mbështetësit ashtu sic vuajmë edhe ne. Gjithashtu, është e vështirë ta pranosh një barazim sic ishte ai në derbi, sepse … Read More

Sky – ET konfirmon besimin tek Mancini. Toure dhe Dybala shënjestrohen për këtë merkato, nesër…

22/04/2015, 19:11 |

Thohir i ka konfirmuar Mancinit dëshirën e shoqërisë për ta krijuar një skuadër e cila do të jetë në lartësinë e dëshiruar nga trajneri. Kështu raporton Sky Sport, për takimin i cili u zhvillua dje në mes të Mancios … Read More

Inter, dreke mes Thohir dhe Moratti ne Milano: te rejat

21/04/2015, 18:57 |

Pas barazimit ne derby te dielen, Inter deshiron te mbyll sezonin ne menyren me te mire te mundshme, duke provuar deri ne fund per nje vend ne Europe.

Ne frontin e shoqerise sot ka pasur nje … Read More

Pedulla: “Dybala, Juventusit i mungojnë 5 milionë. Interi është, por më parë duhet leja e Thohir”

18/04/2015, 9:53 |

Vazhdon “telenovela” Dybala, me Juventusin gjithmonë përpara konkurrencës, në të cilën bën pjesë edhe Interi. Këto janë lajmet e fundit nga Pedulla: “Juve e pëlqen shumë Paulo Dybalan. I ka ofruar Palermos një shifër prej 25 milionësh plus … Read More

Moratti i gatshëm ta rimarrë Interin. Pellegrini, Tronchetti dhe aksionari popullor: plani i ish-numrit një.

08/04/2015, 8:29 |

Një lajm ndoshta i pamatur mirë nga Gazzetta dello Sport por që po bën bujë në edicionin e saj të sotëm: Massimo Moratti, pas një viti e gjysëm nga largimi i tij nga udhëheqja e klubit si dhe … Read More