Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Erkin

Gazzetta – Erkin dhe Stevan Jovetic do te shiten: ja situata

23/08/2016, 11:44 |

Edhe Gazzetta dello Sport shpjegon se si Caner Erkin pritet te largohet nga Interi pa filluar mire aventuren e tij, por bashke me te, pritet te largohet dhe nje tjeter sulmues i Interit.

Po flasim per … Read More

Gazzetta – Caner Erkin, mbaroi pa filluar? Gati shkembimi me Zenit. Sisoko dhe Joao Mario…

22/08/2016, 10:56 |

Caner Erkin duket se eshte nje hap larg largimit nga Interi. La Gazzetta dello Sport konfirmon qellimin e De Boer per te larguar turkun dhe nenvizon: “Vetem ne rast te nje shitje perfundimtare te turkut zikalterit do te rekuperonin … Read More

Erkin thote boll: “Lajme te paverteta. Nuk do te shitem dhe do te luaj me Interin sezonin qe vjen!”

27/06/2016, 10:22 |

“Kohet e fundit kam degjuar te flitet per Besiktas dhe Galatasaray dhe nje tufe me skaudra te huaja. Por lajmet nuk jane te verteta aspak. Ne sezonin e ri do te luaje me Interin”. 

Caner Erkin … Read More

Laudisa: “Mancinit do t’i blihet Toure. Candreva? Me shume mundesi vjen! Eshte afer edhe…”

06/06/2016, 20:42 |

Tani, pas blerjes se shumices se aksioneve te Interit nga Suning, si ndryshojne planet e merkatos zikalter?

Provon ta shpjegoj, gjate rubrikes ‘Il mercato in un minuto’ te Gazzetta.it, gazetari, Carlo Laudisa: “Mancinit do t’i blihet Toure, dhe … Read More

ZYRTARE – Erkin lojtar i Interit

01/06/2016, 15:44 |

Caner Erkin eshte zikalter.

Mbrojtesi turk eshte nje lojtar i ri i Interit. Per ate nje kontrate tre vjecare duke nisur nga 1 korriku 2016.

MILANO – Caner Erkin eshte nje lojtar i ri i Interit. … Read More

Erkin, tani eshte edhe firma: do te jete me Interin duke filluar nga korriku

10/05/2016, 14:23 |

Ne fundjave pritej ne Itali agjenti i Caner Erkin per te diskutuar ne menyre perfundimtare per afrimin e mbrojtesit turk te Interi dhe sic zbulon CNN Turk tashme eshte edhe firma ne kontrate duke e bere zyrtare.

Sky – Brozovic lojtari qe ka mundesi me te medha qe te shitet. Banega dhe Erkin…

21/04/2016, 21:37 |

Ne studiot e Sky Sport analizohet situata e Interit pas humbjes kunder Genoas duke folur edhe per merkatn zikalter, qe per dallim nga vera e kaluar, nuk do te sjell nje tjeter revolucion.

Ne mesin e … Read More

Fanatik – Erkin, Fenerbahce nuk deshiron te rinovoj

17/04/2016, 21:10 |

Pavaresisht se Caner Erkin (lojtari eshte i perjashtuar nga ekipi) ka kerkuar falje nga staffi i Fenerbahce, keto falje nuk jane pranuar dhe ne Turqi fillojne te zbulojne se cila do te jete e ardhmja e tij.

Sic … Read More

TMW – Inter, kontrate tre vjecare per Erkin. Krahu i djathte, objektivi eshte Fabinho…

28/03/2016, 16:01 |

Kur mungojne edhe tre muaj nga hapja zyrtare e merkatos, Inter duket qe ka planifikuar pjesen me te madhe te levizjeve per te perforcuar ekipin.

Pervec blerjes tashme pothuajse te sigurte te Ever Banega, klubi zikalter duket … Read More

Di Marzio: “Candreva, Inter duelon me Milan-Juve. Erkin, mungojne vizitat mjeksore. Miranda dhe Mancini…”

23/03/2016, 17:12 |

I ftuar ne studiot e Sky Sport 24, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka zbuluar te rejat e fundit ne strategjite e klubeve italiane. Diskursi i hapur edhe per Interin, ne hyrje dhe dalje. Keto jane fjalet e … Read More

Di Marzio: “Inter, per Banegan eshte e kryer! Tratative e avancuar per…”

21/03/2016, 22:48 |

Duke iu pergjigjur pyetjeve te tifozeve ne Twitter, Gianluca Di Marzio ka folur per te ardhmen e dy lojtareve qe me shume mundesi sezonin tjeter do te jene zikalter. Keto jane fjalet e gazetarit te Sky Sport:

“Klubi … Read More

Agjenti i Erkin fiton kohe: “Inter? Asnje firme”

08/05/2014, 14:09 |

I intervistuar nga faqja e ekspertit te merkatos Gianluca Di Marzio, agjenti i Caner Erkin, Altiparmak, konfirmon pjeserisht njoftimet qe e benin tratativen midis Interit dhe klientit te tij pothuajse te mbyllur: “Caner Erkin nuk ka firmosur as … Read More

SM – Inter, tjeter goditje me parameter zero: pas Vidic vjen Erkin

08/05/2014, 13:56 |

Sipas Sport Mediaset,  Caner Erkin lojtari i Fenerbache eshte goditja e rradhes me parametra zero e Interit dhe se kemi te bejme me nje tratative tashme te mbyllur. Erkin eshte nje lojtar krahu dhe mediano qe ka luajtur … Read More