Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

ESPN

ESPN – Spalletti ka urdheruar Interin: Dua blerjen e Rafinha, ose…

08/05/2018, 18:15 |

Qe Rafinha do t e qendroje ne Milano eshte dicka qe dihet gjeresisht tashme. 

Trekuartisti qe eshte ne pronesi te Barcelones nuk humbet asnje rast per ta perseritur kete dhe ndenjen qe i ka lindur ne drejtim te ngjyrave zikalter … Read More