Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 14, 2021

Scroll to top

Top

Eto’o

Mazzarri per merkaton: “Rolandon e njoh mire, kurse Wallace dhe Eto’o…”

15/08/2013, 19:41 |

Nuk tregon kurre detaje per merkaton. E konsideron nje argument per te cilin duhet te flasin vetem drejtuesit e Interit. Ne intervisten e bere sot per Corriere dello Sport, Walter Mazzarri ka folur per blerjet e reja zikalter: … Read More

Gazzetta – Eto’o deshiron Interin. Zhvillime ne oret e ardhshme, por…

15/08/2013, 19:29 |

Reparti i sulmit zikalter, per momentin, eshte ai qe krijon edhe dyshimet me te medha. Dyshime te lidhura mbi te gjitha nga golat e shenuar deri tani nga Icardi dhe Belfodil. Dy zikalterit e rinj kane nevoje per … Read More

Bookmakers, bie dukshem kuota e rikthimit te Eto’o tek Inter…

14/08/2013, 23:24 |

Edhe bookmakers-at fillojne te besojne ne kthimin ne Milano te Samuel Eto’o. Vetem dje kuota per nje rikthimin e Mbretit Luan ka qene 17,00, ndersa diten e sotme ka rene dukshem ne 7,00. Vazhdon te jete favorite Chelsea … Read More

Di Marzio: “Chelsea kryeson per Eto’o. Ndersa ne Itali…”

14/08/2013, 20:45 |

Samuel Eto’o eshte njeriu i momentit. Gjysma e Europes e ndjek me kujdes situaten e sulmuesit kamerunas te Anzhi, i cili gjendet per momentin ne merkato. Sipas ekspertit te merkatos Gianluca Di Marzio, listen e ekipeve per lojtarin … Read More

SKY – Isla shkon drejt Interit. Eto’o, ja situata…”

14/08/2013, 19:42 |

Mauricio Isla shkon drejt Interit. Kjo eshte ajo cka ka per te ndodhur sipas gazetareve te SkySport24, te cilen e sjell eksperti i merkatos Alessandro Sugoni: “Interi nuk po ushtron presion tek Juventus per Isla, por marreveshja me … Read More

Agj. Eto’o: “Deshiron Interin por Chelsea eshte perpara…”

14/08/2013, 19:28 |

Claudio Vigorelli, ne nje bashkebisedim informal me Panorama.it konfirmon qe Samuel Eto’o deshiron te kthehet tek Inter por edhe veshtiresite e operacionit, me Chelsean qe po shtyn me vendosmeri. Kujtojme se bashkebisedimi ishte informal, prandaj Panorama.it ka treguar … Read More

E pabesueshme Eto’o: “Kerimov i hap rrugen, Mourinho terhiqet. Vendos Moratti.”

13/08/2013, 10:05 |

Zemra nuk komandohet. Ndoshta edhe per kete arsye, zerat per nje rikthim te Samuel Eto’o tek Inter, ne fillim te pabesueshem, tani po kthehen me te besueshem dita dites. Nga nje ide e thjeshte, ndoshta pa baza te … Read More

Sky – Eto’o, jo tek Interi. Ja ku do te shkoje Kamerunasi…

12/08/2013, 1:01 |

Samuel Eto’o ka qene nje emer qe eshte lakuar shume tek Interi keto dite nga gazetat Italiane. Kamerunasi eshte ne merkato pasi manjati i Anzhit, Kerimov ka vendosur qe te mos shpenzoje me tek klubi rus.

Read More

Perfaqesuesi i Eto’o: “Eshte i gatshem per gjithcka, vetem qe te rikthehet tek Interi!”

10/08/2013, 15:13 |

Eto’o dhe Interi, ky mund te jete ribashkimi i kesaj merkatoje vere qe ne pamje te pare duket jo dhe aq reale. .

Spirali per nje rikthim ne Milano te Kamerunasit mbetet i hapur: Gjithcka do te … Read More