Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Europa League

Pres. Stjarnan: “Me Interin ne Reykjavik: ja pse…”

09/08/2014, 15:36 |

“Kur nje grup beson ne nje projekt, eshte i organizuar mire, dhe ka pak fat, gjithcka eshte e mundur. Eshte mire te arrish deri ne kete pike.”

Thuhet nga Almar Gudmundsson, presidenti i Stjarnan, kundeshtarit te … Read More

Njoftimi i Stjarnan: ndeshja kunder Inter do luhet me heret…

08/08/2014, 23:48 |

Ndeshja e transfertes se play-off ne Europa League nuk do te luhet me 21 gusht por me 20 gusht.

Kjo eshte ajo qe vjen nga Islanda, vendi i Stjarnan, klubi me te cilin Interi do … Read More

Europa League, playoff me 21 dhe 28 gusht. Ne loje eshte dhe Champions…

12/05/2014, 12:40 |

Inter ka siguruar dje vendin e peste, pozicion i cili ne 90 minutat e fundit qe do te luhen ne Verona nuk do mund te permiresohet, dhe as te perkeqesohet.

Zikaltrit, per te arritur ne fazen e grupeve te Europa … Read More

Dymbedhjete pike ne dispozicion dhe pese pike avantazh per tu administruar: situata ne garen per Europa League

21/04/2014, 10:14 |

Kater ndeshje per te mbrojtur dhe fituar nje vend te rendesishem, ate vend te peste qe vlen kualifikimin per edicionin e ardhshem te Europa League. Presidenti Erick Thohir ka qene i qarte: Europa nuk mund te injorohet, nje … Read More