Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

europa

Mancini: “Me vjen keq per Qarabag, ndeshje e ngjeshur. Gol i rregullt? Kishin…”

11/12/2014, 20:50 |

Roberto Mancini komenton keshtu barazimin e Inter ne Baku, ne shtepine e Qarabag:

“Ka qene nje ndeshje e mire, te dy skuadrat kane luftuar. Qarabag ka nje skuader te mire dhe me vjen keq, qe pavaresisht nga … Read More