Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

EuropaLeague

Sky – Me Saint-Etienne kthehet Andreolli. Ne te djathte Obi apo Mbaye? Perpara…

21/10/2014, 16:25 |

Momenti i Interit eshte delikat, jane kater ndeshje qe do te luhen ne 10 dite. Mazzarri po pergatit ndeshjen ndaj Saint-Etienne me nje sy nga Cesena.

Pas barazimit me Napolin, skuadra zikalter duhet te rikthehet te … Read More

Dnipro-Inter: Ja ku mund ta shikoni ndeshjen ne tv!

17/09/2014, 14:28 |

Ndeshja e ardhshme per zikalterit ne Europa League eshte kunder Dnipro ne Kiev, e vlefshme per ndeshjet ne grup. Ne kete takim, Mazzarrit do i duhet te beje pa Nagatomo dhe Medel, por do te kete ne dispozicion … Read More