Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 10, 2020

Scroll to top

Top

Europian

Kombetaret, Mancini do i nise pergatitjet para sezonale pa shtate big!

25/05/2016, 10:13 |

Udhetime, merkato dhe impenjime me kombetaret.

Do te jete nje vere e nxehte per Interin, me Roberto Mancinin qe do i duhet te beje pa shume elemente te rendesishem te skuadres ne pergatitjet verore sepse lojtaret … Read More