Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 17, 2021

Scroll to top

Top

evra

Nga Anglia: “Evra shume prane Interit. Paga e tij…”

13/03/2014, 13:15 |

Shtypi anglez sot ne mengjes raporton qe Inter eshte nje hap larg mbylljes te marreveshjes per blerjen e lojtarit te krahut te Manchester United, Patrice Evra.

Pra, pas Vidic, do te behej fjale per nje tjeter … Read More

Di Marzio: “Inter-Eto’o, keni kujdes. Sagna, se shpejti pergjigja…”

27/02/2014, 0:14 |

Gjate emisionit “Speciale Calciomercato”, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka bere nje permbledhje per merkaton e Interit. Me poshte keni deklaratat e tij per lojtaret me te nxehte si dhe per rikthime te bujshme:

PATRICE … Read More

SKY – Ausilio ka takuar Vidic, gjithcka e bere. Kurse per Evra…

14/02/2014, 0:21 |

Gianluca Di Marzio ka folur para pak minutash per dyshen Vidic-Evra: “Inter i te ardhmes fillon te marre forme. Dje Piero Ausilio ishte ne Londer, per nje udhetim pune: Arsenal-Manchester, i vezhguar special Nemanja Vidic. Ne fund te … Read More

Di Marzio: “Ausilio ka pare Arsenal-Man Utd. Synohet dopieta Vidic Evra”

13/02/2014, 14:51 |

Emirates Stadium, e merkure ne mbremje. Arsenal-Manchester United. Nuk eshte Champions League, por eshte njelloj sikur te ishte. Ndeshja me e madhe e javes e Premier League, syte ishin drejtuar nga shumekush. Edhe nga Piero Ausilio, drejtor i … Read More