Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

fabian schar

Dy blerje ne janar. Sulmi, ka nje balotazh. Idea Masuaku, ne mbrojtje…

10/11/2014, 18:17 |

Inter leviz ne merkaton e janarit. Sky raporton qe zikalterit jane pas nje sulmuesi dhe nje mbrojtesi, me Palacion jo ne top forme dhe vetem 3 sulmues perpara.

SULMI – Emrat jane ata te Borinit, qe ka … Read More

Schar hap dyert per Italine: “Nuk mund t’i thuash jo nje klubi si Inter…”

02/11/2014, 18:39 |

Fabian Schar kthehet qe te flas per te ardhmen e tij.

Mbrojtesi zviceran, ne skadence kontrate me Baselin dhe i vezhguar edhe nga Inter, ka leshuar disa deklarata per Blick te cilat parashikojne nje lamtumire nga … Read More

Nga Franca: per Schar do te kete lufte Inter-Tottenham

10/09/2014, 14:18 |

Ne France jane te bindur: mbrojtesi qendror i Baselit, Fabian Schar nuk do te rinovoj kontraten me skuadren zvicerane.

Inter dhe Tottenham jane dy skuadrat me mundesite me te medha per te siguruar sherbimet e lojtarit … Read More

Pedulla: “Schar-Inter, ne qershor mund te behet: permbledhja”

08/09/2014, 23:32 |

Nga studiot e SportItalia, Alfredo Pedulla flet per mundesite e merkatos ne hyrje sa i perket mbrojtjes se Interit.

Gazetari i njohur ri-hap pisten qe con Fabian Schar tek Inter ne veren e ardhshme me parametra … Read More

TuttoSport – Mbrojtja, pelqehet nje treshe e te rinjve. Dhe nga ekipi i te rinjve…

26/02/2014, 13:24 |

Duke konsideruar moshen e Vidic – por edhe te Rolandos dhe Campagnaros eshte e lehte te mendosh qe mbrojtesit qe do te kompletojne repartin do te jene me te rinj. Interi po ndjek elemente te ndryshem ne Europe, … Read More