Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

fassone

Nebuloni (Sky): Zanetti-Figo-Cordoba ne vend te Fassone-Branca-Ausilio? Dhe tashme…”

21/01/2014, 16:27 |

Ne fund te javes do te vije ne Milano dhe mund te mbyllet direkt nga ai. Erick Thohir mbeshtet tratativat Guarin-Vucinic? Ja kan kerkuar Massimiliano Nebulonit te derguarit ne Pinetina qe ka dhene nje mendim personal: “Dyshoj ne faktin … Read More

Fassone: “Gabime te renda nga arbitrat, nuk e kuptojme si ka mundesi. Per merkaton…”

14/01/2014, 0:10 |

Marco Fassone, i intervistuar nga Mediaset Premium ne fund te ndeshjes, analizon ndeshjen ndermjet Interit dhe Chievos, por pa permendur ndonje ne vecanti per gabimet arbitrale: “Jane gabime shume te renda, qe vendosin rezultatin e nje ndeshjeje. Nuk … Read More

Fassone: “I shqetesuar per 4 javet e fundit. Mazzarri, Moratti dhe Thohir…”

29/07/2013, 20:41 |

Marco Fassone, drejtori gjeneral i Interit ka folur gjate shortit per kalendarin e Serise A: “Si do e perjetoje Mazzarri ndeshjen me Napolin? Nuk e di. Por ajo qe eshte shqetesuese jane 4 javet e fundit, ku do … Read More

Fassone: “Mazzarri, zgjedhja e duhur” Tifozet me kane surprizuar sepse…

10/07/2013, 19:53 |

Ka nisur sezoni zikalter ne Pinzolo dhe me skuadren eshte edhe drejtori gjeneral i Interit, Marco Fassone qe ka folur ne mikrofonat e Inter Channel: “E njoh prej kohesh administratoret e Trentino dhe gjithmone na japin mundesine qe te punojme … Read More