Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

fekir

Corriere dello Sport – Mancini deshiron siguri, eshte provuar gjithcka per Dybalan. Tani provohet per…

23/05/2015, 11:22 |

Kampionati do te perfundoj edhe pak dhe merkato eshte tashme nje prani konstante ne gazeta dhe intervista.

Corriere dello Sport kujton si nje blerje te sigurte (Mancini deshiron siguri, jo baste) qe ishte Dybala, qe Mancini … Read More

Thohir, 60 milionë nga xhepi i tij dhe Ausilio ia fillon punës: drejt Ayew, Fekir nën vëzhgim. Gjithashtu…

31/03/2015, 9:43 |

Erick Thohir nuk prapësohet, por dyfishohet. Edhe më shumë. Duke iu referuar edicionit të sotëm të la Gazzetta dello Sport, në fakt, manjati indonezian ka vendosur që nga xhepi i tij t’i vendos 60 milionë euro në arkat … Read More

CdS – Lacazette dhe Fekir nën vëzhgim. Në Francë është edhe…

26/03/2015, 11:35 |

Me Podolskin i cili nuk është një zgjidhje e sigurt (në huazim të thjeshtë nga Arsenali), Interi po shikon për profilin e duhur për repartin e sulmit. Sipas Corriere dello Sport, qëllimet e klubit zikaltër gjenden në Francë, … Read More