Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

felipe melo

Ne Turqi – Interi do i paguaje Galatasaray gjysem milioni euro nese kualifikohet ne Champions

21/03/2018, 0:49 |

Interi me nje kualifikim te mundshem ne Champions do te paguaje nje gjysem milioni euro klubit Turk nga Stambolli. 

Me sa duket, zikalterit duhet te bejne gati 500 mije euro per kasat e Galatasaray ne fund te ketij sezoni, gjithmone … Read More

Melo mund te quhet tashme nje ish-lojtar i Interit. Ai nuk do te rikthehet me ne Appiano!

30/12/2016, 12:23 |

Nje pjese e skuadres eshte gjendur dje ne Appiano Gentile per t’ju rikthyer stervitjeve.

Ishte edhe Andrea Pinamonti ne skuadren e pare, lojtari i ri i Primaveres zikalter qe ne 2017 do te filloje te mare … Read More

Me ardhjen e Lucas Leiva largohet Felipe Melo? Braziliani ka oferta nga…

27/12/2016, 11:38 |

Lucas Leiva eshte gati te zbarkoje keshtu ne boten Inter dhe gjithcka do te behej me e thjeshte sikur Felipe Melo te largohej menjehere nga skuadra. 

Ish-lojtari i Galatasaray ka nje propozim konkret nga Palmeiras, por … Read More

Marca – Valencia gati te beje ‘shoping’ ne shtepine Inter. Emrat jane ato te…

17/12/2016, 13:45 |

Valencia hidhet ne sulm frontal ne kete merkato. Sipas te perditshmes spanjolle Marca, klubi spanjoll po shikon me kujdes ne shtepine Inter.

Disa lojtare qe aktualisht jane ne skuadren zikalter mund ti vijne ne ndihme tranjerit … Read More

Fanatik – Felipe Melo si Mancini: largohet nga Interi? Braziliani po vlereson mundesine…

12/08/2016, 0:51 |

Felipe Melo mund te jete nje nga lojtaret e ardhshem qe do t’i thote lamtumire Interit.

Sic raporton portali turk Fanatik mesfushori brazilian po e vlereson idene e rikthimit ne Stamboll te Galatasaray, pas aventures kater vjecare nga 2011 … Read More

Ne Itali – Felipe Melo drejt Kines?

04/08/2016, 10:09 |

Felipe Melo nuk ka hyre ne zemrat e Interistave, kjo gje nuk eshte e re dhe pothuajse dihet tashme.

Por sipas asaj qe shkruhet nga Tuttosport sot, idea e skuadres zikalter eshte qe te hidhet ne … Read More

Interit i duhen para dhe Suning pergjigjet menjehere: Melo ne Kine! Shifra te frikshme…

08/06/2016, 14:00 |

Hyrja e Suning tek Interi, per momentin mund te mos ndryshoje direkt projektet e merkatos se zikalterve. Por kjo sdo te thote qe nuk ka menyra per ta bere kete.

Nevoja e Interit ne kete moment … Read More

Inter, nga City asist per Toure: mund te arrij gratis! Pelqehet edhe Teixeira! Tre zikalter ne shenjester te Jiangsu…

06/06/2016, 23:49 |

Lamtumira e Massimo Morattit dhe kalimi i shumices se aksioneve te grupi kinez Suning, dita e djeshme ka qene historike per Interin.

Ardhja e investuesve kinez do te kete ndikim edhe ne merkato, edhe pse fillimisht pronaret … Read More

CdS – Brozovic dhe Melo largohen nga Inter? Objektivi eshte…

14/04/2016, 12:36 |

Objektivi eshte Biglia, opsioni me i mundshem eshte Soriano ndersa endrra mbetet Yaya Toure, por te gjitha keto mundesi do te varen nga largimet. Corriere dello Sport ka vendosur ne krye te listes emrin e Marcelo Brozovic, i … Read More

GdS – Mancini-Thohir, gati takimi: Toure, Motta dhe…

15/05/2015, 12:52 |

Me shumë mundësi (por jo e sigurt), Erick Thohir do të kthehet në Itali për ndeshjen Inter-Juventus. Vizita presidenciale do të shfrytëzohet nga Roberto Mancini për të bërë gati strategjinë e merkatos. Këto janë kërkesat e trajnerit sipas … Read More