Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

FIFA

Fifa.com – Martinez si Schillaci? Sulmuesi argjentinas konsiderohet nga Fifa si…

22/03/2018, 1:35 |

Jo vetem argjentinasit jane te perfshire nga sensacioni Lautaro Martinez, por me sa duket e gjithe bota e futbollit.

Per lojtarin argjentinas, talentin e Racing i cili eshte blere nga Interi per sezonin e ardhshem sot ka shkruar edhe Fifa.

Read More

Infantino: “Une gjithmone Interist. I vogel, hyra ne San Siro dhe nuk kuptova me asgje. E dashuroj…”

09/11/2016, 17:42 |

Gianni Infantino, numri nje i FIFA-s, nuk e ka fshehur kurre skuadren e tij te zemres: italo-zviceriani eshte qe ne femijeri shume i lidhur me Interin.

Ne nje interviste te dhene per Sky, drejtuesi me i larte … Read More

Gazzetta dello Sport – FIFA vendos brenda muajit per ceshtjen Alvarez

10/02/2016, 21:48 |

Vazhdon misteri per te ardhmen e 10 milione eurove qe Sunderland duhet te derdh ne arkat e Interit ne baze te nje klauzole qe thote se kjo shume duhet paguar nese Sunderland qendron ne Premier LEague.

Read More