Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

figo

#110Inter – Epilogu portugez

25/01/2018, 16:53 |

Në vitet e fundit ka pasur shumë kampionë të nivelit Botëror që kanë ardhur për të mbyllur karrierën në kampionatin italian, duke mos lënë asnjë shenjë. Por Figo nuk është njëri prej tyre. Pasi fitoi gjithçka me Barcelonën dhe Real … Read More

Nebuloni (Sky): Zanetti-Figo-Cordoba ne vend te Fassone-Branca-Ausilio? Dhe tashme…”

21/01/2014, 16:27 |

Ne fund te javes do te vije ne Milano dhe mund te mbyllet direkt nga ai. Erick Thohir mbeshtet tratativat Guarin-Vucinic? Ja kan kerkuar Massimiliano Nebulonit te derguarit ne Pinetina qe ka dhene nje mendim personal: “Dyshoj ne faktin … Read More

Figo zbulon: “Duam te kthehemi ne Europe. Por kemi nje deshire…”.

16/09/2013, 16:07 |

Luis Figo tregon ambicjet e Interit: gjate nje interviste per portalin Fichajes.net, dirigjenti dhe ish lojtari zikalter zbulon ato qe jane objektivat zyrtare te ketij sezoni te klubit, por edhe ajo qe deshirojne brenda dhomave te zhveshjeve: “Mbas nje … Read More

Figo: “Mourinho eshte si Zoti. Nuk mund t’u pelqeje te gjitheve.”

23/06/2013, 11:39 |

Luis Figo, minister i jashtem i Interit dhe ish-yll i Real Madrid dhe Barcellona, ka shprehur mendimin e tij mbi punen e Jose Mourinho, shume i kritikuar ne Spanje per lojen e tij ne fushe dhe sjelljen ne … Read More