Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

filippo tramontana

Mazzarri gjej kurajen te rrezikosh

31/03/2014, 15:01 |

Fati ka vendosur! Fati ka zgjedhur te jape serish nje shanc, nje rast per tju afruar atyre qe jane perpara dhe per te vene ne rrezik ate vend te katert qe Fiorentina per momentin eshte pozicionuar shume mire. … Read More

Vidic dhe shoket e tij. Te vjeter, por jo shume

20/03/2014, 16:36 |

Pasi eshte marre Vidic me parametra zero dhe zerat per ardhjet e mundshme te Sagna dhe Eto’o dikush ka filluar te shtremberoje hunden. Por Thohir nuk do te rinovonte ekipin? Mosha mesatare e organikes nuk duhet te ishte … Read More

Larg duart nga Kovacic

15/03/2014, 14:37 |

Jemi akoma ne mars, ka kaluar pothuajse nje muaj qe nga mbyllja e merkatos dimerore, kampionati eshte akoma i gjate dhe eshte gjithcka per tu luajtur dhe nderkohe flitet se cfare mund te ndodhe ne ekipin zikalter nga … Read More