Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

fiorentina

Jovetic, gjithcka e kryer mes Interit dhe Fiorentines. Viola paguan pagen e lojtarit dhe per blerjen nga City…

27/08/2016, 0:32 |

Stevan Jovetic do te shkoj te Fiorentina. Tashme duket se s’ka me dyshime dhe Alfredo Pedulla per SportItalia ka thene:

“Fiorentina do te paguaj pagen e lojtarit (duke perjashtuar ketu muajt qershor … Read More

GdS – Mancini kthehet tek 4-4-2: ja formacioni i mundshëm

12/02/2016, 8:35 |

Icardi nga minuta e parë, Jovetic në stol: ky është parashikimi i Gazzetta dello Sport në prag të ndeshjes në Firencë. “Mancini (i cili këto ditët e fundit ka shikuar shumë DVD të ndeshjeve të Fiorentinas) ka provuar … Read More

GdS – Palacio dhe Icardi janë të vetmit që japin siguri.

16/03/2015, 13:45 |

Icardi “assist-man” dhe Palacio “goleador”: kanë ndryshuar rolet dhe jo vetëm dje në mbrëmje, për dy sulmuesit zikaltër. “Palacio në shtatë ndeshjet e fundit ka shënuar gjashtë gola (deri me 15 shkurt ishte i ndalur në kuotën e … Read More

Drejt Inter-Fiorentina: Violat kane tre mungesa te rendesishme…

25/09/2013, 15:18 |

Fiorentina do te kete tre mungesa teper te rendesishme ne ndeshjen e neserme ndaj Interit ne San Siro.

Pas mungeses se sigurte te Mario Gomes i cili do te mungoje per shkak te demtimit te rende … Read More