Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

FiorentinaInter

Gazzetta dello Sport – Mesfushe tjeter ne Firenze, Palacio po ben nxemjen sepse…

04/10/2014, 13:25 |

Do te jete nje mesfushe e re ajo ne Firenze. Mazzarri me shume mundesi do te ule ne stol Guarin dhe Hernanes, duke futur me shume muskuj ne mesfushe me M’Vila dhe Medel.

Kovacic do … Read More