Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

fitime

Fitimet: Interi fiton terren, Milan renie. Juventusi larg, Napoli humb…

07/09/2014, 14:11 |

Nis me veshtiresi rruga drejt nje prej qellimeve te Thohir: Ajo e fitimeve.

Presidenti i Interit e tregon gjithmone se sa e rendesishme eshte ana financiare dhe jo me kot e shikonte si fondamentale rikthimin e … Read More