Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

flop

TOP dhe FLOP te Derbit – Brozovic duket nje ore, Handa sa shume klas. Icardi dhe Skriniar…

05/04/2018, 11:12 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Ne kete rubrike do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te derbit te djeshem duke u bazuar ne notat e gazetave me te rendesishme ne Itali.

Si … Read More

TOP dhe FLOP te Inter-Napoli – Skriniar nje dige, Brozovic vetem duartrokitje. Ndersa Perisic…

12/03/2018, 17:14 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Duke filluar nga sot, tashme pas cdo ndeshje do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te cdo ndeshje te Interit deri ne fund te Serie A duke … Read More

Cagliari-Inter 1-1, top dhe flop ndermjet zikalterve!

29/09/2013, 23:08 |

Sot eshte luajtur ndeshja Cagliari-Inter, e cila ka pasur disa gjera pozitive per Mazzarrin por edhe disa gjera mbi te cilat tekniku Livornez duhet te mendohet me mire.

Me te miret:

Kovacic: Rikthehet tutullar … Read More