Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Florenzi

Roma i jep ultimatum Florenzit: ”Rinovo ose sill 25 milione euro”. Nderkohe Interi dhe agjenti…

09/07/2018, 21:48 |

Po behet e gjate dhe e veshtire tratativa mes Romes dhe Alessandro Florenzit per rinovimin e lojtarit.

E veshtire deri ne ate pike sa, sic raporton edicioni online i La Repubblica, Roma i ka dhene nje ultimatum lojtarit te saj.

Read More

Stramaccioni: “Interista, ju zbuloj sekretet e Politanos. Florenzi? E doja te Interi, por…”

30/06/2018, 13:16 |

Matteo Politano u zbulua nga Bruno Conti, pastaj punoi me Andrea Stramaccionin.

Ish-trajneri zikalter e ka stervitur lojtarin tek te rinjte e Romes dhe se bashku kishin fituar edhe skudeton ne kategorine Allievi ne sezonin 2009-2010.

Nje sezon qe … Read More

Inter, po kerkoje mbrojtes krahu? Emri i pare eshte Florenzi, alternativa e tij eshte…

28/06/2018, 23:54 |

Pasi qe ka mirepritur Nainggolan sot me nje konference per shtyp, Interi po punon per goditjen e ardhshme ne merkato.

Ne vecanti, njerezit e merkatos zikalter jane aktiv per te arritur te nje mbrojtes i krahut te djathte dhe sic … Read More

Pedulla: “Florenzi ka tashme oferten e pare nga Interi: ja shifrat! Zikalterit te gatshem per…”

28/06/2018, 0:27 |

Jo vetem Sime Vrsaljko.

Duket se ne listen e Piero Ausilios per te perforcuar krahun e djathte te Interit eshte edhe nje emer tjeter.

Ai i Alessandro Florenzit. Sot ne zyrat e Interit ne fakt ka pasur nje takim … Read More

Lucci: “Inter, kemi folur per Vecinon: ja pozicioni i klubit zikalter. Suso e lojtare tjere? Kemi…”

27/06/2018, 20:34 |

Pak me pare iu njoftuam se agjenti Alessandro Lucci eshte ne zyrat e klubit.

Agjenti italian ka nen kujdesin e tij lojtare te ndryshem, nga ata qe luajne te Interi sic eshte rasti i Vecinos por edhe lojtare qe i … Read More

SportItalia – Florenzi-Roma, nuk ka akord per rinovimin. Interi vezhgon situaten dhe ne rast se…

26/06/2018, 23:11 |

Duke pare se cfare perfaqeson lojtari, atehere vullneti i te dy paleve eshte qe te arrihet sa me pare te nje marreveshje qe mund te kenaq te dy palet. Por asgje nuk eshte e sigurt.

Po flasim per situaten e … Read More

Takim merkatoje ne shtepine e Inter. Nga Florenzi deri te Zappacosta e Vecino: ja detajet

19/06/2018, 20:22 |

Takim merkatoje ne shtepine e Interit kete pasdite.

Sic mesohet nga fcinternews.it, agjenti Alessandro Lucci ka qene i pranishem sot ne zyrat e Interit per te diskutuar rreth disa lojtareve.

Behet fjale per Davide Zappavosta dhe Matias Vecino. I … Read More

Gazzetta dello Sport – Florenzi-Roma, 15 dite per rinovimin. Interi i vemendshem sepse…

03/06/2018, 18:08 |

Roma po tenton qe te blindoj ne cdo menyre Alessandro Florenzin.

Lojtari i Romes ka nje kontrate qe i skadon ne qershorin e 2019 dhe ne javet e kaluara eshte raportuar per nje interesim te Interit per lojtarin.

Sic … Read More

Sky – Florenzi, Interi vezhgon zhvillimet rreth rinovimit. Spalletti shtyn qe lojtari…

24/05/2018, 0:18 |

Alessandro Florenzi eshte tashme nje emer qe po lidhet me merkaton zikalter.

Anesori i Romes ka nje kontrate qe i skadon ne qershorin e 2019 dhe akoma nuk ka rinovuar.

E kjo ka bere qe te zgjohet interesimi i … Read More

FcIN – Te gjitha alternativat e Cancelos: te shumte mbrojtesit qe i jane ofruar Interit

14/05/2018, 20:28 |

Edhe dje Piero Ausilio ka qene i qarte ne situaten lidhur me te ardhmen e Joao Cancelo dhe Rafinha.

“Do te kerkojme te bejme te munduren dhe te pamunduren brenda 30 qershorit, astaj merkato fillon me 20 maj dhe do … Read More

Inter, ideja e cmendur Florenzi! Spalletti eshte gati per ta sjelle ne Milano: ja detajet

12/05/2018, 13:42 |

Del nje emer i ri surprize per zevendesimin e mundshem te Joao Cancelo.

Por cfare emri: Alessandro Florenzi.

Gazzetta dello Sport dhe Tuttosport kane shkruar sot per te njejten gje: Interi mendon seriozisht per italianin dhe nese ai nuk do … Read More