Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

forlan

VIDEO – Forlan po kalon nje rini te dyte pas largimit nga Interi: Gol nga kendi ne Brazil!

15/07/2013, 16:55 |

Pas nje Kupe Konfederatash poshte pritshmerive, Diego Forlan rikthehet protagonist me Internacionalin e Porto Alegres. Sulmuesi Uruguajan ka qene deciziv me dopieten e tij ne fitoren 3-2 ndaj Fluminense.

Nga dy golat, ai i dyti ishte … Read More

(VIDEO) Julio Cesar i pret penalltine Diego Forlan

26/06/2013, 21:24 |

Ne keto momente po zhvillohet gjysem-finalja e pare e Kupes te Konfederatave, Brazil – Uruguai. Perballe njeri tjetrit dy ish-interista, Julio Cesar dhe Diego Forlan. Forlan sapo ka gjuajtur nje penallti, e cila u prit nga Julione! Me … Read More