Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

formacion

Preview Atalanta-Inter – Jashte Brozovic, Vecino dhe Candreva. Nga minuta e pare…

14/04/2018, 11:07 |

Transferta e dyte radhazhi ne kampionat (e treta, nese llogarisim edhe derbin e rekuperuar) per Interin, qe vjen ne kete ndeshje pas humbjes se papritur ne Torino. 

Ka shume deshire per te bere mire tek zikalterit te cilet dolen me … Read More

Gazzetta – Biabiany ne sprint drejt Eder, Pioli ne fushe me nje 3-4-3: ja formacioni i mundshem!

10/12/2016, 10:25 |

Jo vetem Pinamonti dhe Miangue. “Ai qe u pa gati diten e enjte ne kupe eshte edhe Jonathan Biabiany. Jonathan rrezikon ti zere vendin Eder ne 3-4-3 qe do te hidhet neser ne fushe e qe do te … Read More