Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

formacioni

Lodhje muskulare per Ranocchian, ne rrezik per Lazion: Mancini mendon per JJ ne qender. Gnoukouri favorit para Kovacic e Brozovic?

07/05/2015, 22:44 |

Zhvillimet e para mbi formacionin me te cilin Inter do te luaj kunder Lazio te dielen ne Olimpico. Sic lexohet ne edicionin onine te Gazzetta dello Sport, Mancini duhet zgjedh akoma disa dyshime.

Ne mediane, se bashku … Read More

SKY – Mancini provon 4-3-1-2, dyshim Shaqiri-Kovacic

16/04/2015, 14:28 |

Vazhdon rebusi ne shtepine e Inter per mesfushen qe do te zbres ne fushe te dielen ne mbremje kunder Milan.

Sic raporton Sky Sport, Mancini po provon te zakonshmin 4-3-1-2 me Palacio dhe Icardi ne sulm. … Read More

GdS – Formacioni i mundshëm, të gjitha zgjedhjet e Mancinit.

13/02/2015, 14:00 |

Do të jetë përsëri një romb në mesfushë për Mancinin, që është duke e përgatitur ndeshjen e të dielës kundër Atalantas. Do të ketë zgjedhje të obliguara duke pas parasysh mungesat e Andreollit, D’Ambrosios, Nagatomos dhe Jonathan. Këtu … Read More

Inter-Palermo, me 4-3-3 ne fushe! Rikthehen Kovacic dhe Poldi. Konfirmohet Ranocchia…

06/02/2015, 18:54 |

Prova te formacionit per Roberto Mancinin ne Appiano Gentile.

Tekniku i Interit, ne fakt, ka provuar serisht 4-3-3, formacionin qe dha shenja te mira ne Napoli. Pritet te rikthehen titullare Kovacic dhe Podolski ne fakt ndaj … Read More

Inter, arrijne lojtaret e rinj: ja si ndryshon formacioni

04/02/2015, 0:28 |

Goditja e fundit zikalter ne kete merkato te dimrit nuk ka ardhur.

Kane ardhur kater lojtar me cilesi qe nuk vihen ne dyshim si Shaqiri, Podolski, Brozovic dhe Santon, por nuk eshte arritur te merret nje regista, dhe as … Read More

Inter-Genoa, formacioni i mundshem: Poldi nga fillimi, Hernanes si trekuartist…

10/01/2015, 19:31 |

Eshte e java e 18-te ne Serie A dhe Roberto Mancini e pret Genoan e Gasperinit ne shtepi. Sa i perket modulit pritet te jete nje 4-2-3-1.

Ne porte, natyrisht, Samir Handanovic. Ne qender te mbrojtjes Vidic dhe Andreolli, kurse … Read More

Mancini zgjedh perseri 4-3-1-2: Icardi mund Osvaldon, direkt Jonathan nga minuta e pare?

13/12/2014, 14:45 |

Interi vazhdoi punen e saj edhe sot ne Appiano Gentile ne prag te ndeshjes ndaj Chievos te henen ne darke ne transferte.

Rezultati i detyrueshem per Interin e Mancinit ne kete ndeshje eshte fitorja jo vetem … Read More

Mancini rikthehet tek 4-3-1-2 ndaj Romes? Medel nje siguri. Kovacic do te jete por…

29/11/2014, 17:16 |

Roma-Inter eshte shume afer. Skuadra zikalter do te udhetoje drejt kryeqytetit me nje detyre shume te veshtire. Roberto Mancini po mendon per formacionin dhe mendon te beje disa ndryshime duke pare se do ti mungojne edhe njerez te … Read More

Inter, me Mancinin po shkohet drejt 4-3-1-2: Formacioni i mundshem!

14/11/2014, 23:39 |

Me Roberto Mancinin ne pankine, Interi do te ndryshoje pothuajse gjithcka ne pamje.

Tekniku i ri do ta ‘anulloje’ mbrojtjen me tre te Mazzarrit dhe do te luaje me nje Inter 4-3-1-2 me Mateo Kovacic te … Read More

Inter-Verona, Mazzarri i kerkon nje sforco te fundit djemve: Nje dyshim i vetem per formacionin!

08/11/2014, 15:59 |

Walter Mazzarri do i kerkoje nje sforco te fundit neser djemve te tij te cilet vijne ne kete takim pas nje sere takimesh te njepasnjeshme perpara pushimit te kombetareve qe do i lejoje disa elementeve zikalter te pushojne … Read More

Formacioni i mundshem i Walter Mazzarrit anti-Napolo: Te fundit…

18/10/2014, 12:17 |

“Kovacic duket se eshte afer nisjes si titullar ne ndeshjen ndaj Napolit neser ne San Siro. Ndersa M’Vila pritet ta nise nga pankina. Me Osvaldon dhe D’Ambrossion te demtuar dhe me Nagatomon ne dyshim te forte pas nje … Read More

Inter-Cagliari, Mazzarri nuk ndryshon shume por Hernanes duhet te fitoje nje duel tjeter…

27/09/2014, 21:39 |

Pavarsisht ndeshjes te se enjtes ndaj Qarabag, Walter Mazzarri nuk deshiron ta ekzagjeroje me turnover-in ndaj Caglarit. Ne sulm ka pak per te ndryshuar pas mungeses se Icardit nga minuta e pare. Keshtu do te luaje Osvaldo dhe … Read More

Gazzetta – Te rejat nga formacioni i Interit: Shans nga minuta e pare per M’Vila. Icardi jashte sepse..

26/09/2014, 14:23 |

Gazzetta dello Sport ka folur sot per ndeshjen e se dieles Inter-Cagliari dhe ka shkruar per formacionin e mundshem te Interit ndaj ishulloreve.

Kunder skuadres se Zeman, do te mungoje Icardi dhe kjo tashme eshte e … Read More

Kovacic do te luaje titullar. Nagatomo ne te djathte. Ne sulm Icardi me…

20/09/2014, 22:51 |

Eshte grumbulluar edhe pse ishte ne dyshim.

Neser do te beje nje prove te vogel dhe Mazzarri do te vendose nese do nise si titullar. Sipas SportMediaset ne fakt Kovacic do te jete ne fushe nga … Read More