Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

formacioni

Mazzarri zgjedh Osvaldon: Fiton ‘duelin’ me Palacion. Mesfushe plot me kualitete…

14/09/2014, 11:57 |

Walter Mazzarri duket se ka zgjdhur edhe dyshimet e fundit per formacionin. Sebashku me Mauro Icardin, kunder Sassuolos ne sulm do te jete Pablo Daniel Osvaldo, i cili ka fituar balotazhin me Rodrigo Palacion.

Mateo Kovacic … Read More

Inter-Sassuolo: eshte Palacio me Icardin. Yuto ne te djathte…

12/09/2014, 23:08 |

Nga redaksia e Sky Sport24 vijne te rejat e fundit sa i perket formacionit qe do te perballet me Sassuolon ne San Siro per ndeshjen e dyte te kampionatit e programuar qe te luhet te dilene ne oren … Read More

Vidic jashte: tre zgjidhjet per te zevendesuar serbin

06/09/2014, 21:51 |

Dyshime jo vetem ne sulm per Walter Mazzarrin. Me Vidic te skualifikuar per nje ndeshje pas kartonit te kuq kunder Torinos per duart e negativit Doveri, tani krijon problem per zevendesimin e mbrojtesit te forte serb kunder Sassuolos. … Read More

Torino-Inter, gati M’Vila dhe Medel: Ja formacioni i mundshem i zikalterve!

31/08/2014, 14:09 |

E para ne kampionat per Interin e Mazzarrit dhe eshte menjehere emergjence ne sulm. Tekniku ne fakt do te mund te besojevetem tek Icardi dhe Osvaldo dhe eshte me e mundeshme qe ta nise ndeshjen me vetem nje … Read More

Formacioni, te rejat e fundit: dy formacionet e mundshme per WM…

19/08/2014, 15:07 |

Neser ne mbremje ne Laugardalsvollur te Rejkjavik do te filloj zyrtrisht sezoni i ri i Interit ne ndeshjen e transfertes per play-off e Europa Leaguekunder Stjarnan te Runar Pall Sigmundsson. Per momentin duket se ka dy zgjidhje ne te cilat … Read More

FOTO – Gazzetta: Ja si do te luante Interi i ri me mbrojtjen me 4!

11/07/2014, 15:12 |

Gjate ketyre diteve te merkatos, te gjitha gazetat dhe mediat Italiane hipotezojne cdo dite formacionet e skuadrave ne sezonin e ardhshem.

Gazzetta dello Sport ka shkruar sot per formacionin e mundshem te Interit ne sezonin e … Read More

Formacioni anti-Parma eshte gati! Mazzarri ka vendosur tashme: Kovacic…

18/04/2014, 23:15 |

Formacioni anti-Parma eshte gati. Direkt nga Pinetina, Matteo Barzaghi per Sky tregon zgjedhjet e Mazzarrit per ndesdhjen e neserme: “Interi do te jete i njejti si ai i Genoas. Keshtu 3-5-2: Ne sulm do te jete Icardi-Palacio dhe … Read More

Sky – Formacioni i mundshem i Interit ndaj Catanias. Ne krahasim me Genoan…

24/01/2014, 20:50 |

Sot jane stervitur me grupin si Guarin dhe Alvarez por edhe Icardi. Mazzarri nuk pritet te grumbulloje Guarin per ndeshjen me Catanian, por nese do ta grumbulloje Kolumbiani e sigurte qe do te jete ne pankine po ashtu … Read More

Samuel do te luaje titullar por ne vendin e kujt? Mazzarri sot ka provuar ne stervitje…

29/10/2013, 0:32 |

Walter Samuel do te rikthehet ne formacion neser pas shume kohesh kunder Atalantes. Kampioni Argjentinas, i cili ka disa muaj qe eshte ndalur per shkak te demtimit moskular kete vere, eshte me ne fund gati te rikthehet ne … Read More

FOTO: Gazzetta dello Sport – Jo Samuel, ne mbrojtje do te jete Ranocchia…

20/10/2013, 14:34 |

Duhet te jete dita e rikthimit te Murit ne mbrojtje edhe pse Gazzetta dello Sport nuk beson se Walter Samuel do te aktivizohet nga minuta e pare. E perditshmja Italiane ne fakt ne formacionin e saj te mundshem … Read More

Sky – Inter-Genoa, shans per Kuzmanovic? Mazzarri avancon Alvarez, ja formacioni i mundshem!

25/08/2013, 16:05 |

Kovacic dhe Taider ne pankine, Kuzmanovic i hedhur ne fushe si mesfushor qendre i majte. Keto mund te jene te rejat qe Walter Mazzarri do te prezantoje ne ndeshjen me Genoan.

Mauro Icardi eshte rekupreuar, por … Read More

Inter-Trentino: Mazzarri ka vendosur! Ja formacioni qe do te hedhe ne fushe…

17/07/2013, 14:04 |

Walter Mazzarri pergatit njembedhjeteshen titullare qe sot mbasdite do te perballet me formacionin lokal te Trentinos.

Sipas te rejave te fundit qe vijne nga Marco Barzaghi, i derguari i SportMedsiaret, Interi do te hedhe ne fushe … Read More

Nese Interi do te luante nje ndeshje neser, ky do te ishte formacioni titullar i Mazzarrit…

10/07/2013, 15:21 |

Sot ka nisur sezoni per Interin. Pas dy diteve me teste atletike ne Pinetina, sot ne dreke skuadra ka arritur ne Pinzolo. Do te jene 12 ditet e grumbullimit, dhe do te kete stervitje cdo dite, shume pune … Read More