Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Fossati

#110Inter – Lufta

24/12/2017, 18:01 |

I pari. I pari kapiten i FC Internzionale, ikona e parë në historinë e klubit zikaltër, mesfushori i parë i historisë së kombëtares italiane, i cili ishte në fushë në ndeshjen debutuese të italianëve në vitin 1910, dhe … Read More