Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Frank De Boer

Agj. i De Boer: “Qendron te Inter, deshiron Championsin me zikalterit”

28/10/2016, 22:00 |

Pastaj fjaleve te Piero Ausilio dhe Michael Bolingbroke, edhe Roy Witschge, nje prej agjenteve te Frank De Boer ka siguruar qe tekniku do te qendroj te Interi.

I intervistuar nga TuttoMercatoWeb ai ka shpjeguar: “Frank do te qendroj te Interi, … Read More

De Boer: “Ju lumtë djema, shumë disiplinë. Goli fantastik, Samiri fantastik! Për mua…”

20/10/2016, 21:46 |

Një fitore thelbësore, me rëndësi jashtëzakonisht të madhe, për zikaltërit të cilët mposhtën Southamptonin: tri pikë të cilat e mbajnë në jetë objektivin evropian të Interit. Mund të buzëqesh Frank De Boer, për një rezultat i cili e … Read More

De Boer: “Akoma s’jemi gati fizikisht, duhet te luajme me shume si skuader. Perisic jashte sepse…”

23/08/2016, 15:49 |

Frank De Boer, ne fund te ndeshjes me Chievon, ka dhene nje interviste me gazeten holandeze “Algemeen Dagblad”, duke folur per humbjen por edhe per javet e para te Inter:

“Fizikisht nuk jemi gati per te … Read More

De Boer: “Kam besim per neser. Joao Mario dhe Sissoko mund te kompletojne skuadren. Ranocchia dhe Brozovic…”

20/08/2016, 17:06 |

Eshte konferenca e pare per Frank De Boer para nje ndeshje zyrtare, ate kunder Chievos. Trajneri holandez flet per punen qe kane zhvilluar lojtaret deri me sot, ndeshjen e neserme dhe natyrisht, merkaton. Me poshte te gjitha fjalet e … Read More

De Boer: “Interi i përsosur për mua, kontaktet e para pas Tottenham. Merkato…”

09/08/2016, 9:44 |

Vijnë fjalët e para të Frank De Boer si trajner zikaltër, ai u intervistua nga De Telegraaf. “Nuk e kam menduar dy herë, situata është e përsosur”, ka thënë ish-trajneri i Ajax. “Isha pak i befasuar nga interesimi … Read More