Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

gabriel barbosa

Gabigol, mbetet e gjalle hipoteza e huazimit. Nderkohe Pioli ka nje deshire: ti jape me shume minuta…

24/12/2016, 13:47 |

Ne pritje te Janarit, diskutimi Gabigol meriton nje sesion me vete.

Me ardhjen e agjentit te tij ne Itali do te meret vesh me shume, por hitpoteza e huazimit nuk po shuhet. Pioli deshiron te … Read More

VIDEO – Momentet e Gabriel Barbosa ne ndeshjen e djeshme Inter-Lazio 3-0!

22/12/2016, 17:57 |

Dje nuk ishte vetem dita e fitores se Interit 3-0 ndaj Lazios, por dje ishte pakez edhe dita e Gabigol, edhe pse u aktivizua shume pak minuta, ai arriti te kishte disa hapsira, mbase edhe fale rezultatit, e … Read More

Agjenti i Gabigol: “Gabriel nuk eshte i lumtur, nuk ka pasur asnje mundesi. Ne janar…”

06/12/2016, 12:25 |

Deklarata te forta nga Wagner Ribeiro i intervistuar nga Radio Bandeirantes per te folur per Gabriel Barbosa.

Agjenti i sulmuesit te ri zikalter ka thene keto fjale dje: “Gabriel nuk eshte aspak i lumtur ne kete … Read More

Gazzetta – Ne zbulim te misterit Gabigol. Braziliani ka ardhur ne momentin me te gabuar?

01/12/2016, 11:10 |

Ne shtepine Inter, eshte e kote ta mohojme, tashme ekziston misteri Gabigol: ai eshte paguar 29 milione euro, i prezantuar si nje yll ne 22 shtator, por Gabriel Barbosa ka luajtur vetem 16 minuta bashke me minutat shtese … Read More

Gazzetta – Inter, ku ka perfunduar Gabriel Barbosa? Futje graduale…

22/10/2016, 10:08 |

Nje ‘copez’ ndeshje ndaj Bolognes dhe aq: deri me tani, Gabriel Barbosa interist ka qene ky.

Motivet? Ambientimi fiziologjik me nje futboll te ri dhe perfshirja ne nje skuader qe nuk mund ti lejoje vetes eksperimentet … Read More

Edhe njehere tjeter eshte Bologna ne fatin e nje braziliani Interist: Dje Ronaldo, sot Gabigol. Ideja e De Boer…

24/09/2016, 10:54 |

Eshte Bologna ajo qe bashkon Ronaldo Fenomenin dhe Gabriel Barbosa.

Shume njerez – i fundit Tronchetti Provera – kane tentuar ta afrojne talentin brazilian te sapoblere nga Interi me Fenomenin, edhe pse jo vetem per ceshtje … Read More

Eshte Jonathan Biabiany ai qe e peson nga Gabigol. Braziliani…

21/09/2016, 10:50 |

Grumbullimi i pare per Gebriel Barbosa qe do te jete nje nga alternativat e Interit ne darken e sotshme ne Empoli.

“Gabigol prej dy ditesh ka punuar me grupin dhe ka dhene pershtypje shume te mira … Read More

Gabriel Barbosa niset nga Brazili: “Me ne fund erdhi edhe ora ime…”

16/09/2016, 10:06 |

Nepermjet kanaleve zyrtare te tij ne rrjetet sociale, Gabriel Barbosa ka lajmeruar disa ore me pare nisjen e tij nga Brazili per te zbarkuar ne Itali dhe per te nisur aventuren e tij te re me Interin. 

“Chegou … Read More

Flet Gabigol: “E ardhmja? Gjithcka në duart e agjentëve dhe prindërve të mi. Shpresoj se gjithcka do të zgjidhet shumë shpejt”

05/08/2016, 11:01 |

Pas shumë lajmeve nga mediat të cilat kërcejnë nga një emër në tjetrin, duke e bërë shumë këtë merkato edhe më intriguese. Gabigol ka folur duke treguar për këndvështrimin e tij rreth kësaj cështje: “Të jem i sinqertë, … Read More

CdS – Gabigol në krye të listës së Ausilios: të fundit

01/08/2016, 8:49 |

“Ausilio vazhdon ta ketë në krye të listës emrin e Gabigol dhe sot do të thellohen kontaktet falë punës së Kia Joorabchian i cili, është një nga njerëzit më të besueshëm të Suning, dhe tashmë po punon në … Read More

Suning e dëshiron një goditje: i kërkohet Ausilios që të mbyllë gjithcka për Gabigol. Ja oferta

31/07/2016, 13:24 |

Në takimin me Suning jo vetëm që janë qartësuar disa gjëra për të ardhmen, por është diskutuar edhe për merkaton. Candreva është shumë afër, por pronarët e rinj duan t’i dhurojnë një goditje të rëndësishme mbështetësve zikaltër. Pasi është … Read More

SportItalia – Inter djeg Juventusin dhe bllokon Gabigol per 30 milione euro

30/07/2016, 10:17 |

Pasi eshte venitur Gabriel Jesus, Interi mund te kete vene duart mbi nje talent tjeter te madh te futbollit brazilian.

Behet fjale per Gabriel Barbosa apo Gabigol sic quhet ndryshe, sulmuesi i Santos qe Juventusi ndjek … Read More