Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Gabriel Silva

Gabriel Jesus eshte i perzgjedhuri i Interit ne Brazil. Ronaldo Fenomeni si ‘xhol’ zikalter…

04/06/2016, 9:46 |

Duel ndermjet Interit dhe Juventusit per Gabriel Jesus, lojtari shume i talentuar 19 vjecar i sulmit te Palmeiras.

Kete gje e konfirmon Corriere dello Sport, e cila tregon se ka filluar nje lufte per te riun brazilian … Read More