Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Gagliardini

Gaglia: “Do te bej tifo per Perisic e Brozovic. Blerjet e reja? Te medhenje! Kete vit…”

12/07/2018, 20:55 |

Roberto Gagliardini, qe ashtu si shoket po stervitet ne Suning Training Centre, eshte protagonist i nje interviste per InterTV.

“Stervitjet po shkojne shume mire. Te rinjte po integrohen dhe jemi duke punuar shume. Puna ben pjese ne para-pregatitjet sezonale te … Read More

Salcedo, gjithcka ok. Gagliardini drejt rinovimit. Dimarco afer…

06/07/2018, 22:01 |

Ka qene nje e premte me takime ne zyrat e Interit.

Fillimisht ne zyrat zikalter eshte paraqitur Roberto Gagliardini i shoqeruar nga agjenti i tij Beppe Riso.

Se bashku me mesfushorin zikalter, raporton kanali satelitor Sky Sport, dirigjentet e Interit … Read More

Sky – Gagliardini ne dyshim per te dielen? Sot ka punuar vetem nje pjese me grupin dhe…

17/05/2018, 18:49 |

Inter dhe Lazio po pregaditen per ndeshjen e madhe te se dieles.

Eshte ndeshja qe do te vendos tashme se kush do te luaj ne Champions League dhe te dy trajneret kane edhe disa probleme, sidomos me te demtuarit.

Read More

Sky – Drejt Lazio-Inter: neser Gagliardini kthehet me grupin? Spalletti…

15/05/2018, 18:46 |

Ka vetem nje dyshim ne koken e Luciano Spallettit rreth ndeshjes te se dieles me Lazion.

Dyshimi ka te bej lidhur me rolin e mesfushorit qe do t’i bashkangjitet kroatit Marcelo Brzozovic.

Dhe ashtu sic thote Sky Sport ne … Read More

Gazzetta – Drejt Lazio-Inter, ka vetem lajme te mira per Spallettin! Miranda dhe Gagliardini…

14/05/2018, 10:38 |

U duk sikur gjithcka kishte mare fund por nuk eshte aspak keshtu. 

Zenga risolli ne jete nje Inter qe ishte me 99% jashte gares per Champions.

E keshtu, ne shtepine zikalter ka nisur numerimi mbrapsht per Lazio-Inter, nje finale tashme … Read More

Demtimi i Joao Miranda: ja kur pritet te rikthehet ai ne fushe! Ndersa Gagliardini…

09/05/2018, 14:02 |

Duket se Interin nuk e shqeteson shume demtimi qe Joao Miranda ka marre gjate nxemjes perpara ndeshjes me Udinesen.

La Gazzetta dello Sport ka konfirmuar sot se rreziku per brazilianin ka kaluar dhe parashikohet qe ai te jete ne fushe … Read More

Gagliardini po permiresohet: cuditerisht mund te rikthehet ne kohe per ndeshjen ndaj…

03/05/2018, 14:40 |

Sot nuk ka vetem lajme te keqija per Interin, por duket se ka edhe nje te mire. 

Behet fjale per mesfushorin zikalter me kombesi Italiane, Roberto Gagaliardini i cili mund te rikthehet me perpara nga sa ka qene parashikuar.

Ai … Read More

Gazzetta – Ja se kur do te rikthehet ne fushat e lojes Gagliardini. Ndeshja ndaj…

20/04/2018, 16:04 |

Ne nje fitore aq te bukur sa ajo ne Meazza kunder Cagliarit ku zikalterit dominuan totalisht dhe fituan 4-0, kishte edhe nje lajm shume te keq. 

Ishte pikerisht mesfushori zikalter, Roberto Gagliardini qe u demtua keqazi ne kofshen e djathte … Read More

Inter, lendimi i Gagliardinit shqeteson Spallettin. Tani mesfusha varet nga Vecino!

19/04/2018, 20:10 |

Ekzaminimet mjeksore te kryera kete mengjes kane konfirmuar shqetesimet per Roberto Gagliardinin qe me shume mundesi do te mbetet jashte per keto ndeshje qe kane mbetur.

Nje lajm shume i keq per Luciano Spallettin, qe me Gaglian kishte gjetur shokun … Read More

Inter, lendim i muskulit ne kofshe per Gagliardinin. Pritet te mungoj rreth…

19/04/2018, 13:38 |

Se bashku me Brozovic, Roberto Gagliardini ishte bere pike referimi ne mesfushe per Spallettin.

Eshte lenduar kunder Cagliarit dhe u detyrua te largohet nga fusha me barrele kurse sot i eshte nenshtruar ekzaminimeve mjeksore.

Nje lendim i muskulit ne … Read More

Gagliardini optimist: “Besoj qe do te kthehem sa me pare qe eshte e mundur”.

18/04/2018, 13:03 |

I larguar nga loja heret pas nje lendimi muskular ne kofshen e djathte, Roberto Gagliardini shikon me optimizem rekuperimin e tij drejt fundit te kampiontit.

Nje kampionat qe per Interin mund te thote nje kualifikim ne Champions League qe mungon … Read More

Gazzetta – Sa shume lajme te keqija per Interin: Ja sa mund mungoje Gagliardini

18/04/2018, 10:48 |

Luciano Spalletti rrezikon te kete humbur Roberto Gagliardinin per pjesen e mbetur te sezonit. 

Sipas Gazzett adello Sport, ne fakt, demtimi muskular i pesuar dje nga mesfushori zikalter mund te jete shume i rende.

Ja cfare shkruan Gazzeta ne faqet … Read More

Premium Sport – Gagliardini, nje problem muskular. Te enjten do te…

18/04/2018, 0:16 |

Pas rreth gjysme ore loje Roberto Gagliardini eshte dashur te le fushen e lojes per shkak te nje lendimi.

Behet fjale per nje lendim muskular i cili ka bere qe mesfushori italian i Interit te dal nga loja per t’u zevendesuar … Read More

VIDEO – Roberto Gagliardini ndaj Sampdorias: nje akrep ne fushe!

20/03/2018, 17:17 |

Nese do te kishte nje emer me ekzotik, ndonje model flokesh ‘ccol’ apo do e ishte nga ndonje vend i Amerikes Latine, mbase do te kishim degjuar shume njerez dhe mediat te flisnin per paraqitjen fenomenale te Roberto Gagliardinit ndaj … Read More