Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Galliani

Bilance false, Thohir dhe Galliani ne hetim nga prokuroria per disa marreveshje me Genoan

21/04/2018, 12:30 |

Presidenti i Interit, Erick Thohir dhe ish administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galliani jane ne hetim ne Milano per ‘bilance fallco’. 

Hetimi eshte hapur ne Genova, per disa operacione me skuadren e Genoa, klubin e Enrico Preziosi dhe ka … Read More

Galliani: “Kam bere si gjithmone tifozllik kunder Interit. Goli i Icardit? Aty festova si…”

05/04/2018, 12:26 |

Ish-administratori i deleguar i Milanit ka folur sot per ndjesite pas derbit.

Prezent ne San Siro per derbin ndermjet Milanit dhe Interit, ka qene edhe ish administratori i deleguar i skuadres kuqezi, Adriano Galliani i cili sot eshte senator i … Read More