Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Garay

Çmendet Interi, nuk ndalet me Joao Mario dhe Gabigol: do te kete goditje tjeter, ja detajet!

27/08/2016, 9:38 |

Merkato e Interit nuk do te ndalet aspak me Joao Mario dhe Gabigol, kete gje e sigurojne te gjitha mediat sportive sot ne Itali qe perserisin deshiren e Suning dhe vullnetin e Auslios per te perforcuar cdo repart … Read More

SportItalia – Inter ka bllokuar Garay, lojtari pret. Lindelof…

19/08/2016, 0:05 |

Eshte eksperti i merkatos, Alfredo Pedulla, ai qe jep zhvillimet e reja te merkatos se Interit dhe flet kryesisht per mbrojtjen. Garay, nje emer tashme i njohur, dhe Lindelof, nje emer qe ka disa dite qe eshte shfaqur ne radarin … Read More

Sky – Oferta e pare per Luiz Gustavo, Wolfsburg i hapur per shitjen. Gabigol dhe Garay…

06/08/2016, 13:00 |

18 milione euro plus 2 bonus.

Kjo eshte oferta e pare e Interit per Luiz Gustavo qe, megjithate, ka nje klauzole prej 36 milione euro. Klubi gjerman, nese parate arrijne cash (pa huazim) do te ishte i gatshem … Read More

Pedulla: “Inter, Ausilio ka takuar babain e Witsel. Sa i perket Garay…”

14/07/2016, 0:36 |

Axel Witsel do te jete gjithmone e me shume protagonist ne ditet e ardhshme te merkatos. POr klubet te ndryshme kane levizur per te marr pozicionin e duhur.

Ne mesin e tyre eshte edhe Interi, qe … Read More

Pedulla: “Roma afrohet me Juan Jesus, po negociohet me Interin. Zikalterit pas Garay”

05/07/2016, 23:15 |

Jane intensifikuar kontaktet mes Romes dhe Interit per Juan Jesus.

Mbrojtesi i pelqen Spallettit dhe zikalterit kerkojne 10 milione euro per brazilianin, me verdhekuqte qe e duan ne huazim dhe qe mund te ofrojne nje obligim blerje, … Read More

Sky – Garay-Murillo, Inter deshiron te mbyll shume shpejt

05/07/2016, 0:24 |

Zhvillime te reja edhe per situaten lidhur me Jeison Murillo dhe Ezequiel Garay.

Sic raporton Sky Sport klubi zikalter eshte duke vazhduar kontaktet me klubin rus dhe llogarit te mbyll marreveshjen gjate diteve te ardhshme.

Read More

Sportmediaset – Inter deshiron 15 milione plus Garayn per Murillon

03/07/2016, 16:33 |

Vazhdon pa shume zhurma tratativa mes Interit dhe Zenitit per shitjen e Jeison Murillos.

Sic zbulohet nga redaksia e Sportmediaset, klubi rus, per te siguruar sherbimet e mbrojtesit kolumbian, ka ofruar Ezequiel Garay si shkembim plus … Read More

Shkëmbim Inter-Zenit: Murillo/Jovetic për Garay/Witsel?

03/07/2016, 9:47 |

Merkato e Interit mund të shpërthej nga një moment në tjetrin dhe ajo që shihet në horizont mund të jetë me të vërtetë e bujshme. Shoqëria zikaltër është ulur në shumë tavolina, por në vecanti, mund të jenë … Read More

Pedulla: “Garay pret akoma. Inter dhe Zenit, mes tyre…”

03/07/2016, 1:45 |

Ezequiel Garay pret Interin.

Ditet e ardhshme do te jene te rendesishme sepse mund te kete nje takim me Zenitin. Ruset jane te gatshem te perfshijne edhe nje shume parash me numra te dyfishte per te pasur … Read More

Tuttosport – Murillo-Zenit, ruset garantojne 10 milione plus Garay! Por kolumbiani…

02/07/2016, 18:45 |

Vazhdon tratativa per te sjellur Ezequiel Garay te Interi.

Zhvillimet e fundit arrijne nga edicioni online i Tuttosport, me mbrojtesin e Zenit qe tashme ka shprehur deshiren e tij per transferimin te zikalterit duke ia komunikuar edhe klubit … Read More

Murillo, sa shumë para nga Zenit. Lojtari ëndërron ligën angleze, Interi shtyn: Garay+15 milionë?

01/07/2016, 11:15 |

Zeniti është i gatshëm ta mbulojë me para Jeison Murillon: tashmë i ka ofruar një pagë prej katër milionë eurosh për sezon. Ai do ligën angleze, por Interi shtyn: negocion për Garay

Nga Rusia, Zeniti i … Read More

Di Marzio: “Oferte nga Zenit per Murillon, Inter e konsideron te ulet. Zikalterit kane bere nje…”

01/07/2016, 1:22 |

Sic thote Gianluca Di Marzio te Sky Sport, klubi rus Zenit ka bere oferten e pare per Murillon qe eshte konsideruar e ulet nga Interi.

Klubi zikalter ne keto ore i ka derguar Zenitit nje kunder-oferte. … Read More

Zanetti ka bindur Garayn, tani i perket Murillos te vendos nese do te shkoj te Zenit ose jo

30/06/2016, 0:19 |

Gjate emisionit per merkaton te SportItalia, Alfredo Pedulla ka bere nje permbledhje te situates sa i perket kontakteve Inter-Zenit per shkembimin mes Garay dhe Murillo:

“Sa i perket shitjeve, situata Murillo eshte ajo me e hapura. … Read More

Zenit ofron Garay+cash per Murillon, permiresohet oferta per rrogen. Witsel dhe…

29/06/2016, 0:30 |

Gjate emisionit special per merkaton, Alfedo Pedulla te SportItalia jep zhvillime te reja per te ardhmen e Jeison Murillo:

“Zenit per Murillon ka ofruar nje rroge prej 4 milione plus bonuse. Nje shifer qe i afrohet … Read More