Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

gasperini

Branca: “Me mua 15 tituj dhe Cambiasso goditja e pare. Gasperini? Faji yne, ja pse. De Vrij? Ju them qe…”

17/05/2018, 23:31 |

I intervistuar nga Radio Olympia, ish-drejtori teknik i Interit, Marco Branca ka folur per ndeshjen Lazio-Inter por jo vetem. 

“Ne kete moment nuk eshte se po bej dicka te vecante, por ndihmoj ata qe kerkojne ndihmen time. Nje pune konsulence”.

Read More

Gasperini: “Barazimi me Lazion? Jam i lumtur edhe per interistet! Nuk eshte se…”

06/05/2018, 23:38 |

Duke e ndalur Lazion me nje barazim, Atalanta i ka lejuar Interit qe te kthehet te shpresoj per kualifikimin ne Champions League.

Keshtu, sot trajneri Gian Piero Gasperini ka fituar zemrat e tifozeve interiste, pas divorcit te tij me Interit … Read More

Gasperini kritik: “Mazzarri si Conte? Vetem mbi modulin”.

13/09/2013, 15:00 |

Gian Piero Gasperini, trajner protagonist i nje eksprience te shkurter dhe te hidhur te Interi, ne mikrofonat e Teleradiostereo, ka bere nje dallim ne paralelizmin midis Walter Mazzarri dhe Antonio Conte“Te dy tekniket te perbashket kane modulin taktik, … Read More