Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

Gaston Camara

Camara: “Shpresoj qe te luaj shume shpejt ne Serie A. Endrra ime tani eshte…”

08/03/2015, 13:24 |

Eshte ai njeriu i momentit: Gaston Camara. Eshte nje vlere e shtuar e Inter Primavera, i afte te mare perdore skuadren dhe te shtyje shume perpara.

Gaston shkelqeu edhe sot ne Derbyn e Primaveres ndaj Milanit, … Read More