Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

gazzetta

GdS- Tani Mazzarri nxjerr ne drite Interin: ja 5 ndryshimet.

08/02/2014, 11:02 |

Interi ka nevoje te kthehet tek suksesi kunder Sassuolo-s dhe atehere Walter Mazzarri ben ndryshimet e nevojshme. Sipas la Gazzetta dello Sport, do te kemi madje 5 ndryshime ne formacion ne krahasim me ndeshjen me Juventusin. Te sigurte … Read More

FOTO – Gazzetta dello Sport: Ja Interi i Thohir!

29/06/2013, 14:02 |

Thohir tek Interi me 40% te aksioneve, tashme mungon vetem zyrtarizimi sepse mesa duket tashme eshte rene dakord per cdo gje. Mediat ne Itali jane te sigurta per kete fakt, aq sa kane filluar te hamendesojne se si … Read More

Gazzetta – Thohir, ja plani i tij dhe plot tre dhurata per tifozet zikalter!

29/06/2013, 1:02 |

Jemi shume afer nje zhvillimi epokal. President Moratti ka vendosur qe te shese 40% te kuotave te aksioneve te Interit tek Eric Thohir, manjati Indonezian. Me shume mundesi do te shitet i gjithe klubi ne vitet ne vazhdim … Read More

Gazzetta dello Sport – Thohir-Inter, ne fillim 40%, Moratti do te qendroje president. Me pas…

28/06/2013, 1:26 |

Sot gjate gjithe dites kemi folur per ceshjten Thohir. Mesa duket tashme jemi ne metrat e fundit te kesaj maratone te gjate negociatash.

Ne fillim mesazhe dashurie nga Thohir, me pas dalja publike e Morattit qe … Read More

Gazzetta – Mirupafshim Stankovic! Per Dejan do te kete zgjidhje konsensuale te kontrates…

12/06/2013, 15:19 |

“Interi dhe Dejan Stankovic do i thone mirupafshim njeri tjeterit pas 9 vitesh e disa muajsh, ekzaktesisht 3468 dite duke konsideruar si largimin perfundimtar 30 qershorin. Gjithcka do te vuloset nga nje zgjidhje kontrate konsensuale, nga e cila … Read More

Gazzetta – Interi po ndjek me kujdes ekipin e Baselit: Ja tre emrat qe jane vene ne shenjester!

12/06/2013, 14:24 |

“Duke konsideruar se Adil Rami shume te shtrenjte (por vazhdon te jete nen radaret zikalter), ja qe udhetimet e shpeshta neper europe te vezhguesve te talenteve zikalter mund te jene te vlefshem, dhe po flasim vecanerisht per Zvicren, … Read More