Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

gazzetta

Gazzetta – Merkato verore, shpeton vetem Candreva. Banega dhe Joao Mario jo kostante. Gabigol e Ansaldi…

05/04/2017, 15:03 |

Gazzetta dello Sport hedh drite tek disa te dhena jo shume pozitive per sa i perket merkatos se fundit verore te Interit, duke perjashtuar Gagliardini dhe Sainsbury.

Nga pese te ardhurit nga qershori ne gusht, vetem CandrevaRead More

Gazzetta – Gagliardini i ka vene syrin derbyt. Pioli po mendon si ta zevendesoje: ja opsionet!

05/04/2017, 11:19 |

Roberto Gagliardini do ta humbase me siguri ndeshjen e se dieles ndaj Crotones, por do te rikthehet ne dispozicion per derbyn e pashkeve.

Kete gje e konfirmon la Gazzetta dello Sport, e cila hyn me pas … Read More

Gazzetta – Gagliardini i demtuar, ne rrezik per Crotonen: te fundit…

04/04/2017, 11:35 |

“Interi ben ate qe nuk pritej duke humbur ne shtepi ndaj Sampdorias: nje vetvrasje e paster me pak fjale, edhe pse zikalterit kaluan te paret ne avantazh. E ne prag te transfertes ndaj Crotones – ku do te … Read More

Gazzetta – Perisic i pashitshem: jane refuzuar ofertat nga Premier League. Banega dhe Brozo…

03/04/2017, 11:43 |

Ivan Perisic perfaqeson Interin e sotshem ne menyren me te sakte te mundshme: i etur per gola, i stimuluar per Champions, i admiruar nga klubet me te medha europiane.

Kete gje e shkruan sot ne mengjes … Read More

Gazzetta – Pioli konfirmon 4-2-3-1. Joao Mario sprint mbi Banega: ja formacioni i mundshem!

01/04/2017, 10:47 |

Dje testet e para per grupin e plote ne drejtimin e Stefano Piolit. Tekiniku zikalter ka provuar te zakonshmin 4-2-3-1 me Medel-Miranda ne mbrojtje. E vetmja e re ne krahasim me njembedhjetesen e koheve te fundit eshte futja … Read More

Gazzetta – Eder dhe Brozovic te rekuperuar: ja formacioni i mundshem!

31/03/2017, 11:05 |

Lajme shume te mira per Stefano Piolin ne prag te ndeshjes te se henes ndaj Sampdorias ne Meazza.

Eder dhe Brozovic do te jene ne dispozicion te tranjerit po ashtu si Banega i cili dje ka … Read More

Inter ne sulm per De Vrij: ka nje marreveshje 3 milione euro plus bonus per 4 vite. Nje largim…

24/03/2017, 11:04 |

Stefan de Vrij do ti thote me siguri mire u pafshim Lazios ne fundin e sezonit dhe eshte pikerisht ai objektivi numer nje i Interit per mbrojtjen e se ardhmes.

Kete gje e siguron La Gazzetta … Read More

Torino-Inter: skuadra torineze nuk fiton prej 23 vitesh ndaj Interit. Nderkohe fitorja e fundit zikalter…

17/03/2017, 11:20 |

Neser mbasdite Interi do te vizitoje Torinon ku do te perballet me keta te fundit por precedentet e viteve te fundit i buzeqeshin vetem Interit.

Skuadra e Torinos, ne stadiumin e tyre, ka plot 23 vite … Read More

Gazzetta – Inter-Milan, orari 12:30 i pashmangshem: ja motivet e ketij zhvillimi epokal!

15/03/2017, 12:45 |

Si cdo gje e re, edhe vendimi per te luajtur Derbyn e Milanos ne oren 12:30 te shtunen e prag-pashkeve ka sjelle nga pas nje lum pakenaqesish.

Siguria e vetme ne kete mes eshte se kjo … Read More

Suning e ka me nxitim: stadiumi ne pronesi brenda 2022. Ka filluar faza eksploruese per…

09/03/2017, 11:49 |

Suning e ka me nxitim dhe po i jep ‘gaz’ per sa i perket projektit te ndertimit te stadiumit te ri ne pronesi i cili konsiderohet si nje nga gjerat me strategjike per tu bere ne pese vitet … Read More

Notat e Gazzetta dello Sport – Ivan eshte me te vertete i ‘tmerrshem’. Banega fari i skuadres!

06/03/2017, 12:45 |

Vetem nota te njejta ose mbi 6, pervec dy lojtareve qe nuk mund te vleresoheshin dot per shkak te minutazhit te paket si Joao Mario dhe Nagatomo.

Te gjitha notat jane kaluese per interistat e Piolit … Read More

Gazzetta – Kondo me temperature por Pioli ka besim. Brozovic eshte ok: e nis nga pankina!

22/02/2017, 11:18 |

Temperature e larte per Geoffrey Kondogbia dhe ne te njejten kohe ‘temperature e larte’ per Piolin ne pergjithesi.

Francezi eshte projektuar qe ndaj Romes te luaje titullar, por dje ka qene me temperature dhe ka kaluar … Read More

Gazzetta – Rodriguez deshiron Interin: po negociohet me Wolfsburg!

14/02/2017, 12:14 |

“Dje agjentet e Ricardo Rodriguez kane bere nje vizite ne Milano per te takuar Ausilion”.

Kete gje e konfirmon La Gazzetta dello Sport ne numrin e saj te perditshem e cila shkruan se zviceriani eshte … Read More

Gazzetta – Medel do te markoje Dybala dhe Brozovic trekuartist: ja zgjidhjet e mundshme te Piolit!

04/02/2017, 14:11 |

Stefano Pioli vazhdon te reflektoje mbi Interin qe do te hedhe ne fushe neser per tu perballur me Juventusin ne Torino.

“Dy jane mundesite per tranjerin ne mesin e fushes qe po vlersohen nga Pioli: Gagliardini-Kondogbia … Read More