Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

genoa

Bilance false, Thohir dhe Galliani ne hetim nga prokuroria per disa marreveshje me Genoan

21/04/2018, 12:30 |

Presidenti i Interit, Erick Thohir dhe ish administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galliani jane ne hetim ne Milano per ‘bilance fallco’. 

Hetimi eshte hapur ne Genova, per disa operacione me skuadren e Genoa, klubin e Enrico Preziosi dhe ka … Read More

Mancio i sigurte qe do te bleje 2-3 Top Player. Camara per Allan? Obi-Genoa. Portieri…

29/05/2015, 12:31 |

Pavarsisht deshperimit per sa i perket ceshtjes Toure, Mancini, sipas Gazzetta dello Sport, eshte e bindur qe te pakten 2/3 lojtare te medhenj dhe me peshe do te vijne. E

sigurte qe te rendesishme do te … Read More

Genoa, jo vetem Osvaldo: kerkohet edhe Puscas…

13/01/2015, 21:53 |

Ne kerkim te nje sulmuesi, Genoa leviz ne merkato. Dhe shikon ne shtepine e Inter.

Shoqeria kuqeblu pervec Pablo Osvaldo, ka kerkuar edhe talentin rumun George Puscas. Gola me Primaveran, dhe lojera te rendesishme qe po bindin te … Read More

Di Marzio: “Vrsaljko do te luaje tek Genoa. Por Interi ne kete operacion…”

06/07/2013, 16:02 |

Goditje mjaft e bukur ne Kroaci per Genoan. Klubi kuq e blu praktikisht ka mbyllur tratativen per te sjelle ne Itali Srme Vrsaljko, mbrojtes i klasit 1992 i Dinamos se Zagrebit.

Vrsaljko, i cili prej kohesh … Read More

Secolo XIX – Vrsaljko, goditja e Genoas

06/07/2013, 13:45 |

Genoa ka perfunduar tratativat decizive dje, duke sjelle ne shtepi Sime Vrsaljko, 21 vjec, mbrojtesi i krahut te djathte i Dinamo Zagrebit dhe i kombetares kroate. Sipas gazetes Secolo XIX qe shkruan se i riu kroat  do te … Read More