Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

george puscas

Puscas, rinovim deri me 2019 dhe pastaj huazim

01/05/2015, 22:45 |

Ne shtepine e Inter mendohet qe tani per sezonin e ardhshem qe per George Puscas duhet te jete ai i konfirmimit. Sulmuesi i klasit ’96, qe ka koleksionuar 3 paraqitje ne Serie A, ka qene protagonist ne kampionatin Primavera duke … Read More

Genoa, jo vetem Osvaldo: kerkohet edhe Puscas…

13/01/2015, 21:53 |

Ne kerkim te nje sulmuesi, Genoa leviz ne merkato. Dhe shikon ne shtepine e Inter.

Shoqeria kuqeblu pervec Pablo Osvaldo, ka kerkuar edhe talentin rumun George Puscas. Gola me Primaveran, dhe lojera te rendesishme qe po bindin te … Read More

5 ndeshje, 13 gola: Puscas, numra te pabesueshem dhe perulesi. I kerkojne nje foto dhe ai…

19/10/2014, 18:38 |

13 gola ne 6 ndeshje. Ose me mire 5 ndeshje sepse kunder Perugias George Puscas nuk ishte (ne ate rast Primavera fitonte 7 me 0 me 4 gola te Bonazzoli, 2 te Ventre dhe nje te Yao). Sulmuesi … Read More

Puscas: “Inspirohem nga Ibra dhe Palacio. Tifozeve iu them…”

04/10/2014, 20:00 |

Ne fund te ndeshjes se fituar kunder Citadellas flet ne mikrofonat e gazetareve te pranishem, George Puscas, autor i golit qe ka zhbllokuar ndeshjen, goli i cili ishte i 10-ti per te ne kampionat:

“Me te … Read More

Puscas: “Per Interin i kam thene jo Arsenalit, dua te qendroj ketu! Mazzarri me ka thene…”

26/09/2014, 21:28 |

George Puscas shenjestron ekipin e pare. Sulmuesi rumun nuk i fsheh ambiciet e tij ne Digisport:

“Ndjehem shume mire tek Primavera, po perparoj ne cdo gare dhe shpresoj te arrij ne skuadren e pare. Kam folur me … Read More

Puscas: “Inter, dua te jem Palacio i se ardhmes. Shpresoj te bind Walter Mazzarrin”

10/09/2014, 12:20 |

George Puscas eshte ne qiellin e shtate. Bomberi i Primavera e ka filluar me se miri sezonin dhe kandidon per nje rol si protagonist ne Interin e se ardhmes: “E prisja nje moment te tille qe i vogel. … Read More

Puscas: “Shikoj Palacion, me jep keshilla. Chivu…”

01/05/2014, 12:19 |

George Puscas, sulmues i Primaveres i sapo blere, ka folur per Inter Channel gjate emisionit Inter Young, program per te rinjte zikalter. Ja dhe fjalet e tij: “Impakti me futbollin italian? Ishte shume e bukur qe erdha ne Itali, … Read More