Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

gignac

CdS – Lacazette dhe Fekir nën vëzhgim. Në Francë është edhe…

26/03/2015, 11:35 |

Me Podolskin i cili nuk është një zgjidhje e sigurt (në huazim të thjeshtë nga Arsenali), Interi po shikon për profilin e duhur për repartin e sulmit. Sipas Corriere dello Sport, qëllimet e klubit zikaltër gjenden në Francë, … Read More

Icardi largohet në qershor? Interi e di si t’i investojë 40 milionët! Toure, Gignac, Babacar, Lavezzi, Schmelzer.

25/02/2015, 11:24 |

Icardi largohet për 40 milionë? Interi tashmë e di se si do t’i investonte ato para në rast të largimit të argjentinasit. Na siguron Gazzetta dello Sport, e cila gjithashtu jep edhe emrat e transferimeve të mundshme në rast të largimit … Read More

Gignac, agjenti takon Interin dhe Napolin…

16/01/2015, 20:02 |

Trafik ne Milano, plot me agjente te merkatos.

Sot, ka qene ne hotel Principe edhte agjenti i Gignac, bomberi francez i Olympique Marseille ne skadence kontrate ne qershor. Nje takim me Interin dhe Napolin, por akoma … Read More