Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Giovanni Gardini

Thohir, takim me Ausilion dhe Gardinin. Mancini nuk eshte i pranishem

26/05/2016, 13:34 |

Erick Thohir, qe ka arritur sot ne mengjes ne Milano, gjate pasdites do te takohet me Piero Ausilio dhe Giovanni Gardinin ne zyrat e Interit per nje takim te pare te merkatos ne prag te sezonit te ardhshem,

Nuk eshte … Read More

Di Marzio: “Candreva, Inter duelon me Milan-Juve. Erkin, mungojne vizitat mjeksore. Miranda dhe Mancini…”

23/03/2016, 17:12 |

I ftuar ne studiot e Sky Sport 24, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka zbuluar te rejat e fundit ne strategjite e klubeve italiane. Diskursi i hapur edhe per Interin, ne hyrje dhe dalje. Keto jane fjalet e … Read More

Thohir arrin marreveshje me Gardinin, do te jete menaxheri gjeneral i ri i Interit. Ai do te…

18/02/2016, 21:26 |

Per nje Inter qe ne fushe vuan te gjej rezultatet, arrijne te reja te rendesishme sa i perket klubit.

Sot ka pasur nje takim mes Erick Thohir dhe Giovanni Gardini, aktualisht drejtor gjeneral i Hellas Verona. Te dy kane arritur nje marreveshje dhe … Read More