Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Gjykata Sportive

Perisic-Icardi: Interi eshte e xhindosur. Sot eshte bere apelimi i vendimeve dhe strategjia eshte…

07/02/2017, 17:10 |

Shprehja e fjaleve ‘te pavenda’ i ka kushtuar shume shtrenjte si kroatit dhe si argjentinasit, te cilet jane denuar respektivisht nga gjykata sportive me dy ndeshje pezullim.

Ata kishin nje shprese se arbitri dhe bashkepunetoret e … Read More

Medel, gjykata sportive konfirmon denimin me 3 ndeshje dhe Interi e gjobit…

26/10/2016, 10:46 |

Sic parashikohej, Gjykata Sportive Italiane e Apelit ka konfirmuar tre ndeshje pezullim per Medel, denim i cili u dha nga gjykatesi sportiv pas goditjes qe Kiliani i beri Kurtic ne ndeshjen Atalanta-Inter te dielen.

Jurisprudenca e … Read More

Inter-Lazio pa Curva Nord: Gjykata Sportive denon Interin! Zanetti do te jape lamtumiren pa…

29/04/2014, 13:45 |

Ja dhe dora e gjykates sportive kunder Interit. Si mund te mos mungonte… Shoqeria zikalter eshte denuar me dy ndeshje skualifikim per kore me karakter te diskriminimit territorial ne ndeshjen e se shtunes ndaj Napolit.

Pak … Read More