Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Goal

VIDEO – Kur Maicon i beri ultrasit e Milanit ta ‘qepnin gojen’…

02/03/2018, 12:34 |

Derby gjithmone mbetet nje derby. Ishte data 6 Maj e vitit 2012 ku Inter dhe Milan perballeshin midis tyre, skuadra kuqezi qe garonte me Juventus per fitimin e kampionatit dhe zikalterit qe po kalonin nje moment te veshtire.

Sic dihet, … Read More