Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

golashenues

Bookies – Kryegolashenuesi i Serie A, Imobile ne krye. Koeficenti i Icardit…

13/03/2018, 13:15 |

Pas golit te mrekullueshem te shenuar ne ndeshjen ndaj Cagliarit, Ciro Immobile eshte tashme pretendenti kryesor per titullin e golashenuesit ne Serie A.

Italiani qe ka ardhur tek Lazio nga nje eksperience jo e mire ne Gjermani dhe Spanje, po … Read More

Mauro Icardi ka hyre perfundimisht ne historine e Interit. Kapiteni eshte vetem 14 gola larg…

16/01/2017, 12:41 |

Interi gezon per momentin e jashtezakonshem te Mauro Icardit i cili ka hyre tashme perfundimisht ne historine e klubit zikalter.

Maurito ka shenuar 69 gola ne total me kete bluze, po aq sa Jair dhe Edwing … Read More

Bomber Icardi tashme eshte ne histori: Sapo ka parakaluar Ronaldon dhe Cruz. Objektivi radhes eshte…

13/09/2016, 9:26 |

Me dopieten qe i beri Pescares, Mauro Icardi ka bere dy hapa gjigand drejt hyrjes ne historine e sulmuesve te medhenj te Interit.

Dy golat e se dieles ne darke i kane sherbyer kapitenit zikalter qe … Read More