Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

golat

VIDEO – Te gjitha rastet dhe golat e Chievo-Inter 1-2

22/04/2018, 19:02 |

Interi fiton ne Verona fale te zakonshmeve Mauro Icardi dhe Ivan Perisic.

Argjentinasi dhe kroati vendosin firmen dhe Interi dergon ne shtepi tre pike teper te rendesishme duke mundur Chievon ne Bentegodi.

Nga ana tjeter Lazio ka mundur Sampdorian … Read More

VIDEO – Ja rastet dhe golat e Interit ndaj Cagliarit

18/04/2018, 0:23 |

Interi fitoi nje ndshje teper delikate ndaj Cagliarit, duke pare se vinte nga nje seri jo shume pozitive: nje barazim pa gola me Milanin, nje humbje me Torinon dhe nje barazim tjeter pa gola ndaj Atalantes.

Zikalterit u futen ne … Read More

VIDEO – Golat e ndeshjes: Sampdoria-Inter 0-5

18/03/2018, 17:34 |

Inter tregon dhembet ne nje nga transfertat me te veshtira te Serie A, ate te Marassit. 

Ne fushen e Sampdorias kete sezon kane dale te humbura skuadra si Juventusi dhe Milani por edhe Roma ka deshtuar te mare me shume … Read More

VIDEO – Te shijojme edhe njehere rastet dhe golat e Inter-Lazio 3-0 me komentin e Scarpinit, Caressas dhe Recalcatit!

22/12/2016, 10:51 |

Interi dje fitoi dhe bindi. Tashme zikalterit ndodhen ne nje moment teper pozitiv dhe ne tre ndeshjet e fundit kane arritur te marin po kaq fitore ne Serie A. 

Nje perle e Banega dhe dy gola … Read More