Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Gong Lei

Prezantimi i marveshjes Inter-Suning: Ja fjalet e Zhan Jindong, Thohir dhe Zanettit!

06/06/2016, 10:53 |

Zhan Jindong: “Do te bejme nje Inter te madh”, Erick Thohir: “Sebashku per tu rikthyer ne maje”, Javier Zanetti: “Duhet te rikthehemi ne Champions e te qendrojme aty sepse aty kemi vendin”. Keto kane qene kryefjala e fjalimeve … Read More