Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 6, 2022

Scroll to top

Top

Grumbullimi Veror

Gazzetta – Inter, mungojne vetem 4 lojtare per grumbullimin me 9 korrik. Chelsea e Sevilla, ndryshojne datat?

03/06/2018, 13:55 |

Nuk do te kete turbulenca te medha ne veren zikalter pavaresisht Boterorit ne mes.

Per dallim nga herat tjera, kete here ekipi i Interit nuk do te kete shume mungesa shkaku i Boterorit.

Keshtu, pervec ndonje zhvillimi te merkatos, … Read More

Gazzetta – Inter, ja axhenda verore: qe nga data e grumbullimit te pare e deri tek miqesoret

05/06/2017, 14:37 |

Skuadra e Interit do te nise pergatitjen verore kete vit ne Riscone di Brunico ne daten 6 Korrik.

Aty jane parashikuar dy miqesore: ne daten 9 kunder austriakeve te Wattens dhe ne daten 15 kunder Nuremberg, … Read More