Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

grumbulluar

Kombetaret, ja te grumbulluarit zikalter: Edhe Karamoh i therritur!

19/03/2018, 13:31 |

Jane nente lojtaret zikalter te therritur nga kombetaret respektive nga data 22 deri me 28 mars dhe qe do te zbresin ne fushe me kombetaret e tyre ne disa miqesore.

Ne kete liste eshte prezent edhe Yann Karamoh, i grumbulluar … Read More

Sampdoria-Inter, ja lista e te grumbulluarve! Mungon vetem…

17/03/2018, 18:49 |

Ne prag te ndeshjes ne Marassi, ku Interi do te perballet neser ne 12:30 ndaj Sampdorias se Giampaolo, Luciano Spalletti ka grumbulluar 20 lojtare.

Jashte ka mbetur Ranocchia i cili eshte i demtuar, sebashku me talentin e primaveres Andrea Pinamonti.

Read More